TABU w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza 27 października 2018 (sobota) na koncert TABU. Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: 20:00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: TABU. Wśród osób, które wyślą maila do 26 października, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Przedsprzedaż:
– w Klubie,
– w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
– w internecie: Ticketos https://ticketos.pl/event/1170/tabu-pia-klub-barka.html

Po koncercie AFTER PARTY !!!
DJ KACPER – WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 23:00 (zaraz po koncercie) do … 3:00
Impreza w klimacie rock, pop, reggae, ska.

Zapraszamy na jesienno-zimową jubileuszową trasę koncertową z okazji 15-lecia działalności i jednocześnie promującą naszą najnowszą płytę pt. “Sambal”, której premiera już jesienią 2018 roku nakładem wytwórni “Lou & Rocked Boys”.

Na koncertach usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znajdzie się na naszym piątym studyjnym albumie.

TABU
Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Joanna Naranowicz
achaen@wp.pl
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

tabu_w_klubie00

tabu_w_klubie02 tabu_w_klubie01