Targi nie w Warszawie, a w Kielcach. Zapraszamy! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Targi nie w Warszawie, a w Kielcach. Zapraszamy!

  Wielkimi krokami zbliżamy się do XIII edycji TSW. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz obdarzyliście nas zaufaniem i zdecydowaliście się wziąć udział w Targach.

  Organizacja takiego przedsięwzięcia to dla nas – Organizatorów – wielkie wyzwanie. Niestety czasami napotykamy na przeszkody nie do pokonania. Tak stało się tym razem.

  I choć w ostatnich dniach z ogromnym zaangażowaniem staraliśmy się rozwiązać trudną sytuację biznesową, jaka pojawiła się między nami a właścicielem obiektu Ptak Warsaw Expo, w którym od lat organizowaliśmy nasz event, tym razem musimy podjąć trudne decyzje. Z przyczyn niezależnych od nas, po wielu trudnościach piętrzonych przez właściciela hal targowych, jesteśmy zmuszeni przenieść TSW do nowej lokalizacji. Wydarzenie odbędzie się więc na terenie Targów Kielce w zaplanowanym terminie – 18 i 19 stycznia 2023 roku.

  Przeniesienie ekspozycji do Kielc jest dla nas wszystkich niemałym wyzwaniem. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i wsparcie. Zrobimy wszystko, by ta edycja była równie owocna, jak wszystkie poprzednie. Wierzymy, że stworzyliśmy markę, której pozostaną Państwo wierni i pomimo niedogodności wraz z nami wyruszą Państwo w nowym kierunku. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej lokalizacji spotkamy się w jeszcze większym gronie i w wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga Was na nasze Targi.

  Przez lata pokazaliśmy, że można na nas liczyć. Tak będzie i tym razem! Jesteśmy pewni, że wspólnie, w nowym miejscu, zorganizujemy największą imprezę branżową w kraju!

  Wstęp na TSW tradycyjnie jest bezpłatny, wejściówki dla odwiedzających można pobrać po rejestracji na naszej stronie www.tsw.pl. Wiemy, że wielu z Was wybiera się na targi samochodem, dlatego na wszystkich będą czekały darmowe miejsca parkingowe.

  Do zobaczenia w Kielcach 18 i 19 stycznia 2023 roku!

  Dyrektor targów TSW
  Jacek Kłudka

  tagi_nie_w_warszawie

  tagi_nie_w_warszawie_02 tagi_nie_w_warszawie_03