Targi ślubne, które kusiły narzeczonych

W niedzielę, 22 marca, w Hotelu Gromada w Pile odbyły sie drugie Targi Ślubne. W targach wzięły udział osoby i firmy związane z organizacją wesel oraz goście najbardziej zainteresowani tą tematyką, czyli narzeczeni.

Wśród przygotowanych dla gości targów atrakcji znalazły się między innymi stoiska z ofertą sukien ślubnych, garniturów, restauracji, hoteli, samochodów, które zawiozą parę młodą do kościoła, czy zespołów muzycznych. Można było również wybrać fotografa i filmowca, którzy prezentowali całe albumy i filmy ze swoimi pracami. Dla uczestników odbył się pokaz mody ślubnej, a także pokaz barmański.

– Cieszy nas, że do godziny 13.00 Pobiliśmy rekord frekwencji z pierwszej edycji, a do zakończenia jeszcze kilka godzin. W tamtym roku mieliśmy 24 wystawców reprezentujących branże związane ze ślubem i weselem, a  w tym roku jest ich prawie 40. Widać duże zainteresowanie tego typu imprezą w naszym mieście. Nie trzeba jeździć do Poznania. Mamy to na miejscu. Na Targach mamy w jednym miejscu wszystko co para młoda powinna znaleźć na ślub i wesele. Mnóstwo wystawców, wiele atrakcji, zniżek, rabatów, konkursów – mówi Piotr Sosnowski, kierownik operacyjno-handlowy Hotelu Gromada w Pile.

Na Targach zaprezentowali się również półfinaliści programu Must Be The Music z 2014 roku: Marika i Sebastian. Na koniec obyła się degustacja tortu z hotelowej cukierni.

(SE)

targi_slubne_ktore_kusily10

targi_slubne_ktore_kusily40 targi_slubne_ktore_kusily11 targi_slubne_ktore_kusily12 targi_slubne_ktore_kusily13 targi_slubne_ktore_kusily14 targi_slubne_ktore_kusily15 targi_slubne_ktore_kusily16 targi_slubne_ktore_kusily17 targi_slubne_ktore_kusily18 targi_slubne_ktore_kusily19 targi_slubne_ktore_kusily20 targi_slubne_ktore_kusily21 targi_slubne_ktore_kusily22 targi_slubne_ktore_kusily23 targi_slubne_ktore_kusily24 targi_slubne_ktore_kusily25 targi_slubne_ktore_kusily26 targi_slubne_ktore_kusily27 targi_slubne_ktore_kusily28 targi_slubne_ktore_kusily29 targi_slubne_ktore_kusily30 targi_slubne_ktore_kusily31 targi_slubne_ktore_kusily32 targi_slubne_ktore_kusily33 targi_slubne_ktore_kusily34 targi_slubne_ktore_kusily35 targi_slubne_ktore_kusily36 targi_slubne_ktore_kusily37 targi_slubne_ktore_kusily38 targi_slubne_ktore_kusily39

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *