Tętnimy już 15 lat!!! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Tętnimy już 15 lat!!!

  pod lupą

  Trwanie gazety przez 15 lat, szczególnie w dzisiejszych panoptikalnych czasach to podobno spory sukces. Ale czy jest tak w istocie? Przecież ów okres w porównaniu choćby z wiekiem biblijnego Matuzalema, który żył 969 lat, istnienia Błękitnej Planety, czy całego Uniwersum, to w istocie drobny pyłek. Jednak w życiu człowieka, a już na pewno w istnieniu periodyku to już całkiem sporo! Właśnie 15 lat istnieje Tętno Regionu – Wasza gazeta, którą w lutym 2007 roku po raz pierwszy oddaliśmy do Waszych rąk, drodzy Czytelnicy.

  Według anielskiej numerologii „15” jest mieszanką wibracji cyfry 1 oraz 5. Jedynka symbolizuje nowe początki, osiągnięcia, aktywność, sukces, asertywność, wytrwałość. Natomiast anielska piątka nawiązuje do energii, przystosowania, motywacji, ważnych zmian, dostosowywania się do sytuacji, wszechstronności, idealizmu, dokonywania wyborów życiowych oraz zaradności. Numer ten także nakłania do robienia rzeczy w twój własny, osobliwy i specyficzny sposób. Nie zmieniaj swojego postępowania pod wpływem czyjegoś zdania, jeżeli nikomu ono nie szkodzi.

  Wszystko co robimy, czynimy wyłącznie dla Was, P.T. Czytelnicy. Choć niejednokrotnie, rozwiązując Wasze sprawy czy nieraz trudne problemy w rubryce REAKCJA – będącej lokalnym Hyde Parkiem – jesteśmy narażeni na bezpardonowy atak tych, którzy wszystko robią „bezbłędnie”, a nie potrafią przyznać się do tego, powiedzieć „mea culpa” i naprawić swoją „bezbłędność”. Pomimo wielu trudności będziemy nadal służyć Wam, Drodzy Czytelnicy, pomocą, dostarczać informacji i rozrywki.

  Niech puentą jubileuszowego wydania „Pod Lupą” będzie fragment życzeń od jednego z wiernych Czytelników: Przez te 15 lat członkowie Waszej Redakcji wykonali ogrom – jakże bardzo potrzebnej – pracy dziennikarskiej i edytorskiej. Dokumentowaliście ciekawe wydarzenia, opisywaliście interesujących ludzi i otaczającą nas rzeczywistość. Przekazujecie swoim czytelnikom tysiące ważnych informacji. Relacjonujecie historię ważnych imprez naszego regionu. A także pomagacie w rozwiązywaniu problemów, których nikt nie chciał pomóc rozwiązać. Dzięki temu zyskaliście sympatię czytelników, a „Tętno Regionu” cieszy się od lat zasłużoną renomą i uznaniem!

  Kochani Czytelnicy, dajemy parol, że właśnie dla Was
  BYLIŚMY, JESTEŚMY i BĘDZIEMY!

  Marek Mostowski