Thule Sp. z o.o. – pierwszy Przystanek Praca już za nami!

W ubiegły piątek ruszyliśmy z kolejnym wydarzeniem zorganizowanym dla młodzieży w ramach przedsięwzięcia Przedsiębiorcza Piła- Piła na start.

Przystanek Praca to kolejna propozycja dla was! Przez chwilę możecie zostać pracownikiem firmy i zapoznać się z ofertami i systemem pracy. Nie traćcie czasu, ruszajcie z nami!

Przystanek praca to projekt skierowany do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz ich rodziców mający na celu przedstawienie możliwości kształcenia na poziomie szkół średnich oraz wyboru kierunku zgodnego z talentem i zainteresowaniami młodzieży.

Podczas pierwszego Przystanku Praca w firmie Thule młodzież, przy współpracy z rodzicami i ekspertami uczestniczyła w niezwykle ciekawych praktycznych warsztatach pracując z komponentami oraz wykonując pół-montaże produktów firmowych

Thule, to nie tylko długoletnia tradycja, ale także jakość i precyzja. Firma skupia się na wytwarzaniu stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska oraz łatwych w użyciu. W ofercie produkcyjnej firmy można znaleźć: bagażniki samochodowe i rowerowe, wózki dla dzieci, dziecięce foteliki rowerowe i wiele innych.

Firma Thule w centrum swoich działań sytuuje człowieka, zarówno w kontekście produkcji produktów, jak i pracowników. Jeśli jesteś osobą aktywną, pełną pasji oraz otwartą na nowe wyzwania, może to być propozycja dla Ciebie.

Zawody poszukiwane w firmie to m.in: logistyk, magazynier, operator wózka widłowego, technolog, konstruktor, kierownik projektu oraz operator produkcji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Program „Przystanek Praca” realizowany jest w ramach przedsięwzięcia Przedsiębiorcza Piła – Piła na start: organizacja wydarzeń promujących przedsiębiorczość dla młodzieży, będącego elementem projektu pn. „Miasto Piła z nową energią!”. Projekt realizowany jest przez Gminę Piła w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 r. pod hasłem „Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.”

UM Piły

thule_sp_zoo001

thule_sp_zoo002 thule_sp_zoo003 thule_sp_zoo004