To już 70 lat „Czwórki”! Prośba do naszych Absolwentów!

Jak już wiecie, dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile rok szkolny 2020/2021 jest wyjątkowy. Obchodzi ona 70 urodziny. Choć to wiek wydawałoby się „słuszny”, to „Czwórka” wciąż trzyma się świetnie, a potwierdzać to będą imprezy i działania zaplanowane na cały rok. Nie pozwolimy przecież pandemii, by zabrała nam radość ze świętowania.

Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie pandemii uda się zrealizować nasze plany związane z tą rocznicą , a jubileusz szkoły, która jako pierwsza w mieście zainicjowała działalność klas sportowych, zapisała wiele sportowych sukcesów swoich uczniów, wśród absolwentów ma olimpijczyka i dzisiaj może pochwalić się pięknym boiskiem i zapleczem sportowym, będzie wspaniały i godny Jubilatki.

Do włączenia się w obchody w sposób szczególny zapraszamy tych, którzy stanowią serce szkoły – naszych uczniów. Tych obecnych i tych, którzy wciąż mieszkają po sąsiedzku albo porozjeżdżali się po świecie.

Chcemy przekonać wszystkich, że „siedemdziesiątka” nie oznacza starości. „Czwórka” to szkoła, o której chciałoby się powiedzieć: „Im starsza, tym młodsza!”. Nie tylko duchem!
Drodzy Absolwenci, odezwijcie się do nas. Opowiedzcie, co się u Was przez te 70 lat wydarzyło. Gdzie rzucił Was los, jak potoczyła się Wasza życiowa historia? Może miała na nią wpływ dawna „podstawówka”? To w końcu nasza WSPÓLNA historia.

Piszcie, przesyłajcie wspomnienia, zdjęcia do końca lutego 2021r. (sekretariat@sp4pila.dlaedu.pl)

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile

to_juz_70_lat1_01

to_juz_70_lat1_02