Trenuj z pilskimi siatkarkami!

Trenuj_z_pilskimi_siatkarkami

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. ma przyjemność zaprosić młodych adeptów siatkówki i nie tylko do udziału w treningu z zespołem pilskich siatkarek.
W zajęciach weźmie udział także sztab szkoleniowy ekstraklasowego zespołu, który postara się pokazać uczestnikom w jaki sposób organizowane są treningi oraz jak podnosić swoje umiejętności siatkarskie/motoryczne.

Akcja ta ma zachęcić młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu oraz do uprawiania sportu jakim jest siatkówka. Trening odbędzie się w najbliższą środę, 18 maja, w godzinach 17:00 – 19:00 w hali MOSiR przy ulicy Żeromskiego 90.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wysłanie zgłoszenia na adres mailowy ptps@ptps.pila.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Otrzymanie maila zwrotnego z informacją o wpisaniu na listę uczestników potwierdzi udział w zajęciach. Dzieci i młodzież biorąca udział w treningu mają obowiązek pojawienia się na nim z opiekunem. Na trening prosimy zabrać również strój i obuwie sportowe. Przedział wiekowy uczestników to 10 – 16 lat. Po treningu wszyscy otrzymają podpisy od siatkarek oraz będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Angelika Kuksinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *