Tribute to Deep Purple – Purple Rainbow Tour 2019 na Barce!!!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

W sobotę, 30 listopada 2019 w KLUBIE Muzycznym BARKA, przy ul. Wodnej w Pile wystąpi Tribute to Deep Purple. 19:30 Otwarcie Klubu. 20:30 Start koncertu.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.
Przedsprzedaż: w Klubie. W sklepie RESZKA.
Interent: https://goout.net/pl/bilety/tribute-to-deep-purple/gfcf/

Tribute to Deep Purple

Wiele można powiedzieć o corocznych Memoriałach Jona Lorda, ale na pewno nie to, że są to zwykłe klubowe koncerty. Unosi się nad nimi specyficzna magia lat dawno minionych. Lat świetności muzyki rockowej w jej najczystszej postaci – spontanicznej, pełnej energii, nietuzinkowej. Każdy koncert z tego cyklu to spotkanie z muzyką legendarnego zespołu Deep Purple z innego okresu i o innym smaku.

Twórcy Memoriału Jona Lorda przedstawiają trasę „Purple Rainbow Tour 2019” – Tribute to Deep Purple & more, podczas której odwiedzą 6 miast. Możemy spodziewać się zarówno klasyków z repertuaru Deep Purple (Perfect Strangers, Highway Star), jak i mniej znanych i od lat nie granych na żywo przez zespół utworów (na przykład repertuar płyty „Burn”).

Dodatkowo na trasie „Purple Rainbow” muzycy zajrzą do szufladek z napisami Rainbow i Whitesnake. Czeka nas zatem wieczór pełen purpurowej magii w najczystszej postaci. Lubisz Deep Purple? Męczy Cię odgrywanie kotletów? Zajrzyj 30 listopada do klubu BARKA w Pile!

Podstawowy skład:

Łukasz Jakubowicz (Ania Rusowicz Band, Pokój Numer 3) – instrumenty klawiszowe

Jasiek Popławski  (The Kroach) – wokal

Darek Goc (Lorien) – bas

Sebastian Wojciechowski (Volver) – perkusja

Dawid Pięta – gitara

Joanna Naranowicz

tribute_to1_01

tribute_to1_08 tribute_to1_02 tribute_to1_03 tribute_to1_04 tribute_to1_05 tribute_to1_06 tribute_to1_07