Trwa licytacja „Wielkiej Morskiej Przygody z Prezydentem Piły”. Zalicytuj i TY!

27. Finał WOŚP, niestety z tragicznym epilogiem w Gdańsku, za nami. Trwają jednak charytatywne aukcje internetowe. Do 18 stycznia do godz. 12.00 trwać będzie nietuzinkowa licytacja zatytułowana „Wielka morska przygoda z Prezydentem Miasta Piły”. Zachęcamy do licznego udziały w licytacji, która dostępna jest na portalu Allegro Charytatywni: https://charytatywni.allegro.pl/wielka-morska-przygoda-z-prezydentem-miasta-pily-i8547910 .

W tym roku Piotr Głowski, prezydent Piły zabierze zwycięzców licytacji – Ciebie i Twoją rodzinę, współpracowników lub znajomych (do 4 osób) na Morską Przygodę. Nie tylko zarazi Was swoją pasją do morza i żeglowania, ale z każdego (nawet „szczura  lądowego”) zrobi w weekend „wilka morskiego”!

– Zapraszam mieszkańców Piły i nie tylko do kolejnego projektu, który będę realizował. Jak co roku chcemy pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na szczęście w tym roku nie mamy wyborów samorządowych, w związku z tym nie ma sztabów wyborczych, które pojawiły się w ubiegłym roku. A jak było widać były krótkotrwałą efemerydą i zniknęły tak szybko jak powstały. Szkoda, że odbyło się to trochę w atmosferze skandalu, wyrzucania wolontariuszy, czy dzielenia wolontariuszy nieistniejącego już sztabu przy LO na Pola. Mnie jak Państwo pamiętają podebrano mój projekt „Zatrudnij Prezydenta”. W ramach poszukiwania działań takich, które będą atrakcyjne, padł pomysł aby zaprosić osoby do aukcji, licytacji projektu, który pokazywał moją pasję. To okazało się chyba hitem. Bo licytacja przyniosła rekordową sumę na konto WOŚP, a osoby które skorzystały z tej atrakcji były zadowolone – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły. – W tym roku mamy niewielką modyfikację. Tegoroczny projekt nazywa się „Wielka morska przygoda z Prezydentem Miasta Piły” i potrwa trzy dni. Licytacja ruszyła od kwoty 500 zł.

Wyprawa rozpocznie się w piątek w Sopocie w apartamencie położonym tuż przy plaży i Grand Hotelu. Sobotni poranek z kawą w ręku na plaży – bezcenny. Następnie zostaniecie przyjęci do załogi jednego z najpiękniejszych jachtów na Bałtyku – s/y „Ladies and Gentelmen”. Zajrzymy w najciekawsze zakamarki portu gdańskiego, oddamy salut na Westerplatte i skierujemy się w stronę letniej rezydencji Prezydenta RP w Juracie, zobaczymy wraki okrętów wojennych. W trakcie rejsu poznacie tajniki żeglowania. Postawimy żagle i śpiewać będziemy szanty.

Kolejnym elementem wyprawy będzie dzień na Helu. Obiad zjemy w najlepszej na wybrzeżu tawernie rybnej, a po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnione foki i udamy się na koniec/początek Polski. Niezapomnianą atrakcją będzie nocleg na jachcie w porcie na Helu.

Następnego dnia (niedziela), po śniadaniu wyruszymy w podróż powrotną, którą zakończymy w marinie przy molo w Sopocie.

Całość będziemy dokumentować w postaci zdjęć i filmu, a następnie, jeżeli będzie zgoda zwycięzcy – udostępnimy w mediach.

Doświadczenie żeglarskie NIE JEST POTRZEBNE I WYMAGANE. Maksymalna ilość osób: 4.

Termin rejsu  zostanie ustalony ze zwycięzcami licytacji, na drodze negocjacji, do końca stycznia 2019 (uwzględniając prezydencki kalendarz oraz plan rejsów na 2019 rok). Program jest programem ramowym. Może się zmienić w zależności od warunków pogodowych lub w przypadku innych uzgodnień ze zwycięzcą licytacji.

Dotychczas Prezydent Piły oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. Aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Dzięki projektom pn. „Zatrudnij Prezydenta” i „Wielka morska wyprawa z Prezydentem Miasta Piły” na konto WOŚP trafiło już 34 770 złotych.

Link do aukcji dostępny jest tutaj:
https://charytatywni.allegro.pl/wielka-morska-przygoda-z-prezydentem-miasta-pily-i8547910

Krótka relacja z ubiegłorocznej wyprawy morskiej dostępna jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=BlkaMY-S1Ak&t=2s

Zapraszamy do licytacji

Sebastian Daukszewicz & mm

1

8 2 3 5 6 7trwa_licytacja_wielkiej_morskiej19 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej03 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej08 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej09 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej10 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej11 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej12 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej13 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej14 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej15 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej16 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej17 trwa_licytacja_wielkiej_morskiej18