Trwa rekrutacja pracowników dla firmy planującej działalność w Pile

Iwest-Park spółka z o.o. prowadzi rekrutację dla firmy planującej rozpoczęcie działalności w Pile – światowej klasy dostawcy usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, po-przez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logi-styczne; realizującego zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomuni-kacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej (montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektronicznych).

Takie ogłoszenie od kilku dni znajdziemy na stronie internetowej Iwest-Park a także o nawiązaniu współpracy z tajemniczym przedsiębiorcą,  który szuka pracowników poinformowała media zastęp-ca prezydenta  Piły Beata Dudzińska.

– Zamierzamy udzielić wsparcia inwestorowi, który poważnie rozważa ulokowanie swojego biznesu w Pile. Niestety nie możemy do końca ujawnić szczegółów, ponieważ toczą się rozmowy i nie wia-domo, jaki będzie ostateczny wynik. Robimy wszystko, aby Piła stała się tą docelową lokalizacją – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta PiłyDostaliśmy też listę piętnastu stanowisk, na których ta firma szuka pracowników. Na początek zamierzą zbudować zespół dwudziestoosobowy. Niestety jest krótki termin rekrutacji. Do poniedziałku 19 października czekamy na osoby chętne do podjęcia pracy w momencie, kiedy inwestor zdecyduje się ulokować swój biznes, swoją działalność w Pile. Jeżeli pokażemy, że są ludzie chętni do pracy, że są tacy, którzy spełniają oczekiwania tego inwestor to ułatwi mu podjęcie pozytywnej dla naszego miasta decyzji.

Oferowane stanowiska:
– Inspektor Jakości – Malarnia
– Kontroler Jakości
– Młodszy Magazynier
– Młodszy Malarz
– Młodszy Operator Maszyn
– Młodszy Operator Produkcji
– Młodszy Operator Strojenia
– Młodszy Operator Pras Krawędziowych
– Pracownik Recyklingu
– Młodszy Technik ds. Zapewnienia Jakości Dostawców
– Szlifierz
– Technik Napraw (Elektronik)
– Technik Produktu
– Technik Testu

Szczegóły oferty znajdują się na stronie: http://inwestpark.pila.pl/inne/rekrutacja-do-pracy-w-pile/
Wszystkie oferty prosimy zgłaszać na maila biuro@inwestpark.pila.pl lub osobiście w siedzibie firmy wejście od Hotelu Gwda albo pocztą na adres Inwest-Park sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska pracy.

(SE)

trwa_rekrutacja_pracownikow00

trwa_rekrutacja_pracownikow03 trwa_rekrutacja_pracownikow01 trwa_rekrutacja_pracownikow02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *