Trwa zbiórka środków na jedyne takie miejsce dla Ciebie w Pile – Oratorium Królowej Pokoju

Organizatorzy zrzutki pragną zorganizować miejsce na pilskim osiedlu, gdzie młodzi rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mieli bezpieczne lokum. Chcą je tak przystosować, aby rodzic miał komfort spędzenia kreatywnie czasu z dzieckiem.

W planie jest przemalowanie, ocieplenie i wyposażenie sporej powierzchni, gdzie rodzic jednym rzutem oka ma kontrolę nad tym, co dzieje się z dzieckiem. Będzie to miejsce bezpieczne dla dziecka i przyjazne dla młodych rodziców. Będzie przestrzenią spotkania młodzieży, gdzie w gronie rówieśniczym dobrze wykorzystają czas. Będzie to miejsce całkowicie bezpłatne do korzystania, w którym będzie można angażować się społecznie, uczcić ważne daty swoich bliskich, przeprowadzić ciekawe warsztaty, odrabiać lekcje, planować akcje i wpływać inspirująco na lokalną społeczność a wszystko w duchu salezjańskiego systemu wychowawczego.

– Każdy projekt tworzą ludzie, których dotyka Bóg. Mamy na to już namacalne dowody – przez różnych ludzi, którzy już włączyli się w to dzieło wychowawcze – informuje ks. Bartek Przybylski SDB.

I Ty możesz stać się częścią tego projektu przekazując Cegiełkę na Oratorium.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/zfwu6f

(SE)

trwa_zbiorka_srodkow1_01

trwa_zbiorka_srodkow1_05 trwa_zbiorka_srodkow1_02 trwa_zbiorka_srodkow1_03 trwa_zbiorka_srodkow1_04