Trwają prace przy Parku Handlowym Piła. Kiedy otwarcie?

W Pile przy ul. Zygmunta Starego powstaje nowe centrum handlowe. Trwające tam prace postępują bardzo szybko. Jak informuje generalny wykonawca, firma W.P.I.P., główne roboty budowlane zaraz się zakończą, a kolejny etap – przygotowanie wnętrz do potrzeb podnajemców – wchodzi w fazę realizacji. Kiedy wiec będzie można zrobić zakupy w nowych sklepach nieopodal Szkoły Policji?

– Prace przy budowie Parku Handlowego Piła trwają od lipca i przebiegają zgodnie z harmonogramem – mówi Krzysztof Kruk, Kierownik Projektu z Firmy W.P.I.P. koordynujący inwestycję. Obiekt z zewnątrz jest praktycznie gotowy i do połowy stycznia zakończymy wszystkie zlecone nam prace, przekażemy obiekt  Inwestorowi, i do dalszej adaptacji wnętrz przez przyszłych najemców.  Jeśli prace wykończeniowe realizowane bezpośrednio przez najemców będą wykonywane równie szybko i sprawnie jak te, które Inwestor Spółka Partner Commercial powierzyła Firmie W.P.I.P,. to zgodnie z planem zakupy będziemy mogli robić przed Wielkanocą.

Przypomnijmy – budowany Park Handlowy Piła ma blisko 3000 m kw. powierzchni. Powstaje w ścisłym centrum miasta, a wśród zlokalizowanych sklepów ma znajdować się m.in. DECATHLON oraz Media Markt. Wartość inwestycji to ponad 15 mln zł.

D.R.

trwaja_prace_przy_parku00

trwaja_prace_przy_parku02 trwaja_prace_przy_parku01