Trwają zapisy na 30. Półmaraton Signify Piła

trwaja_zapisy

Chcesz wziąć udział w 30. Półmaratonie Signify Piła? Ruszyły elektroniczne zgłoszenia do międzynarodowego biegu, który odbędzie się 5 września 2021 roku na ulicach miasta.

W ubiegłym roku z powodu pandemii koronawirusa Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile zmuszone było odwołać półmaraton, a wszyscy zgłoszeni zawodnicy zostali automatycznie przeniesieni na tegoroczną listę startową. Nadal powinniśmy przestrzegać pewnych obostrzeń i zasad bezpieczeństwa, dlatego wystartować może maksymalnie 1700 zawodników. Wśród nich możesz być Ty >>> ZAPISY <<< do 4 września lub wyczerpania limitu zgłoszeń.

W ramach tegorocznego biegu odbędą się:  Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Półmaratonie, Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy i służb mundurowych w Półmaratonie, Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni, Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Półmaratonie, Klasyfikacja najlepszych 3 zawodników i 3 zawodniczek z Miasta Piły, Klasyfikacja pracowników SIGNIFY. Podobnie jak w ubiegłych latach prowadzona będzie klasyfikacja w różnych grupach wiekowych.

Przypominamy, że Półmaraton Signify Piła jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów w roku 2021/2022.

Stowarzyszenie Biegów Ulicznych podpisało z Prezydentem Piły Piotrem Głowskiem umowę na realizację 30. Półmaratonu Signify Piła. Zadanie zostało wsparte dotacją w wysokości 34 tysięcy złotych.

Więcej informacji na stronie internetowej i w regulaminie.

UM Piły