Trwają zapisy na VI Bieg Tropem Wilczym w Pile

 

 

Pod patronatem Tętna Regionu

Rozpoczęliśmy zapisy online w piątek, a na liście startowej jest już 375 uczestników. Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie biegiem oraz zaufanie. Daliście nam dużego kopa motywacyjnego do jeszcze większego zaangażowania w organizacje 6. edycji. Bieg odbędzie się 16 maja 2021 roku w Pile nad Jeziorem Piaszczystym.

Przypominamy, że dalej można się zapisywać do udziału w biegu pod linkiem
https://elektronicznezapisy.pl/event/5498.html

Obecnie cena za pakiet startowy wynosi 40 zł. W skład pakietu wchodzi pamiątkowy medal, koszulka z wizerunkiem bohatera, gadżety promocyjne oraz patriotyczne, torba, ubezpieczenie, udział w loterii fantowej i ciepły posiłek.

Wszystkie przelewy, które były robione przez weekend zostaną zaksięgowane przez system maksymalnie do wtorku. Jeśli zapisywali się Państwo, gdy obowiązywała cena 30 złotych to nie zwracajcie uwagi na dotychczasową kwotę przy nazwisku. Jeśli są jeszcze osoby, które nie robiły przelewu prosimy to zrobić do jutra. System w tym roku będzie bezlitosny i automatycznie zacznie usuwać osoby nieopłacone.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Wystarczy do nas napisać prywatną wiadomość lub wysłać email na tropemwilczympila@op.pl

PS.
A na zdjęciu Jakub Filipiak, który zajął pierwsze miejsce w biegu na 5 km. Kuba będzie bronił w tym roku pozycji mistrza. Oczywiście został zwolniony z opłaty startowej.

Jeśli ktoś lubi rywalizację to polecamy bieg na 5 km. Dla trzech pierwszych osób czekają puchary oraz nagrody. Jeśli jednak stawiacie na luźny bieg, spacer czy zabawę to świetnie odnajdziecie się w biegu na 1963 m .

Bieg Tropem Wilczym w Pile

trwaja_zapisy1_01

trwaja_zapisy1_03 trwaja_zapisy1_02