Tylko dla wielkopolskich przedsiębiorców!!! Chcesz zostać dostawcą armii USA???

tylko_dla_wielkopolskich

3 grudnia odbędzie się „Forum branżowe dla firm”, organizowane przez 409 Kontraktową Brygadę Wspomagająca oraz 928 Brygadę Kontraktową Armii USA stacjonujące w Polsce.

To kontynuacja współorganizowanego wraz z Ministerstwem Rozwoju szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla armii USA stacjonującej w Polsce oraz dla organizacji międzynarodowych, które odbyło się dla WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW w Poznaniu, 15 października tego roku.

Udział w forum, które odbędzie się wirtualnie na Microsoft Teams, pozwoli na pozyskanie wiedzy na temat procedury składania ofert i skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce. W czasie spotkania zapewnione będzie wsparcie techniczne w postaci tłumaczenia oraz możliwości bieżącego zadawania pytań za pomocą czatu. Forum on-line pozwoli na przeprowadzenie próbnej procedury rejestracji firmy w rejestrze przedsiębiorstw USA. Procedura ta zapewni kontakt ze strony armii amerykańskiej, ilekroć ta ogłosi międzynarodowy przetarg.

Szczegóły: http://iw.org.pl/zostan-dostawca-armii-usa-bezplatne-szkolenie-on-line-dla-przedsiebiorcow

red