Tytuł „Modernizacja Roku 2013 dla Spółki Wodno-Ściekowej „GWDA”

Pod koniec sierpnia na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w XVIII Edycji Konkursu „Modernizacja Roku 2013”. Tytuł „Modernizacja Roku 2013” w kategorii „elewacje i termomodernizacje” za Termomodernizację budynku socjalno-biurowego ul. Na Leszkowie 4 otrzymała Spółka Wodno-Ściekowa „GWDA” Sp. z o.o. w Pile (inwestor), Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INTER-BUD Przemysław Grabowski (wykonawca) oraz  Pracownia Architektoniczna Lecha Wojtasika (autor projektu). Uroczyste wręczenie statuetki ogólnopolskiego konkursu odbyło się 4 września w siedzibie spółki Gwda.

Tytuł „Modernizacja Roku 2013” i Wyróżnienie „Modernizacja Roku 2013” wręczono w 12 kategoriach gdzie do konkursu zostało zgłoszonych ponad 930 obiektów.

– Przedsięwzięcie polegało na termomodernizacji budynku biurowego i budynku garażowego oraz budowie instalacji pomp cieplnych do ogrzewania budynków z wyłączeniem z eksploatacji kotłowni olejowej. Ma to na celu oszczędność energii cieplnej, wykorzystywanej do ogrzewania budynków oraz wyłączenie z eksploatacji zakładowej kotłowni, opalanej olejem opałowym. Cała inwestycja była warta prawie 800 tys. a dofinansowana została przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu – mówi Tomasz Wojciechowski, prezes spółki Gwda.

XVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2013” odbywała się pod Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Związku Miast Polskich

Sebastian Daukszewicz

tytul_modernizacja_roku10

tytul_modernizacja_roku30 tytul_modernizacja_roku11 tytul_modernizacja_roku12 tytul_modernizacja_roku13 tytul_modernizacja_roku14 tytul_modernizacja_roku15 tytul_modernizacja_roku16 tytul_modernizacja_roku17 tytul_modernizacja_roku18 tytul_modernizacja_roku19 tytul_modernizacja_roku20 tytul_modernizacja_roku21 tytul_modernizacja_roku22 tytul_modernizacja_roku23 tytul_modernizacja_roku24 tytul_modernizacja_roku25 tytul_modernizacja_roku26 tytul_modernizacja_roku27 tytul_modernizacja_roku28 tytul_modernizacja_roku29