Uczniowie ZS1 w Pile najlepsi z najlepszych!

13 kwietnia 2015 roku po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile zajęli I miejsce w III Międzygimnazjalnym Konkursie Chemiczno – Fizycznym, który odbył się w Gimnazjum nr 4.
Szkołę reprezentowali uczniowie klas III gimnazjum: Oliwia Załachowska – IIIA, Filip Sagalara – IIIC i Natalia Popławska – IIID. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie zmagali się z częścią teoretyczną, w której odpowiadali na pytania z fizyki i chemii. W drugiej części uczestnicy losowali doświadczenie, które następnie musieli wykonać i zaprezentować komisji.
Opiekunowie: Anna Popławska i Anna Wojtysiak.
Źródło: UM Piła


