Ukazał się czerwcowy numer Tętna Regionu!

zapowiedz_czerwcowego_numeru

W tym przedwakacyjnym wydaniu Waszego periodyku oprócz stałych rubryk, masy informacji przeróżnej maści, jak zwykle wywiadu z Gwiazdą, zamieszczony został specjalny dodatek (w formie książeczki), który będzie służył Państwu jako swoisty przewodnik. Nie będzie to bedeker prowadzący śladem nadreńskich zamków, ale będzie kierował do…, o tym poniżej. Zapraszamy do lektury i życzymy dużo wrażeń!

W czerwcowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Musiałem być albo sportowcem, albo aktorem – Rozmowa z Janem Englertem, jednym z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych, reżyserem, scenarzystą, profesorem Akademii Teatralnej w Warszawie, dyrektorem artystycznym Teatru Narodowego w Warszawie..
– str. 20

– Rośnie pokolenie przyszłych dziennikarzy! – Konkurs gazetek szkolnych „GAZECIAK” podsumowany..
– str. 25

Wielki żużel powrócił do Piły – W ramach cyklu Polish Speedway Battle, reprezentacja Polski zmierzyła się w Pile z Wojownikami Mistrza, prowadzonymi przez Hansa Nielsena.
– str. 36

VADEMECUM RZEMIOSŁA – To nowatorskie wydawnictwo, będące swoistym przewodnikiem mającym pomóc w „poruszaniu” się po firmach i punktach oferujących różnego typu usługi i nie tylko.
– str. 17, 18, 23,24.

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W czerwcowej REAKCJI nawiążemy do tematyki z serii „Paradoksy, których być nie powinno”. Już od dłuższego czasu nasi Czytelnicy sygnalizują, że Piła co prawda charakteryzuje się coraz większą estetyką, ale pojawiają się również inwestycje, które sprawiają wrażenie niedokończonych Szczegóły w REAKCJI!

– Pod Lupą – W czerwcu pod szkłem powiększającym umieściłem „Wybujałe ego”. Co z tego wynikło? Odpowiedź znajduje się „Pod Lupą”. Zajrzyjcie Państwo tam koniecznie!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *