Ukazał się grudniowy numer Tętna Regionu!

Choć pogoda na to nie wskazuje, ale kalendarz mówi nam, że mamy już od kilkunastu dni grudzień. A w związku z tym mamy dla Was Drodzy Czytelnicy grudniowe, bożonarodzeniowo-noworoczne wydanie Tętna Regionu. Zatem możecie już od teraz udawać się do stałych punktów dystrybucyjnych po Waszą gazetę. W której jak zwykle dla każdego coś miłego, a także grad życzeń Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2015 roku. Życzymy miłej lektury!

W grudniowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

Przez wiele lat byłem „ambasadorkiem” kultury polskiej we Francji – Nietuzinkowa rozmowa z Andrzejem Sewerynem aktorem teatralnym i filmowym, reżyserem teatralnym oraz dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie. – str. 20.

Wyborcze resume – Co się zmieniło po wyborach samorządowych, kto rządzi w gminach, miastach i powiecie. Słowem podsumowujemy samorządową elekcję. – str. 14.

Victoria porozumiała się z miastem. W Pile nadal będzie żużel!!! Po kilku dniach głośnej walki Victorii o wynajem stadionu, przedstawicielom klubu udało się spotkać z Prezydentem Piły i osiągnąć kompromis. – str. 36.
W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia – Jak Piła oczekuje na Boże Narodzenie. – str. 21.

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W grudniowej Reakcji poruszymy kwestię indywiduów nie szanujących ludzkiej pracy, a konkretnie tzw. „zaklejaczy”. O kogo chodzi? Zapraszamy do rubryki REAKCJA, a wszystko stanie się jasne jak słońce.

Pod Lupą – Jako, że mamy grudzień, pochyliłem się nad – co oczywiste – Świętami Bożego Narodzenia, ale także nad 33. rocznicą ogłoszenia Stanu Wojennego. Zapraszam do lektury, myślę że warto.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

okladka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *