Ukazał się kwietniowy numer Tętna Regionu!

kwiecieñ.indd

To już pełnia wiosny, choć jeszcze daje się zauważyć chimeryczność aury. Jednak poranny szczebiot ptaków i wyłaniająca się zewsząd wyrazista zieleń budzącej się do życia przyrody dodaje nam animuszu i chęci do życia. To wiosenne wydanie Tętna Regionu niech również przyniesie Państwu radość i da pełnię satysfakcji. Zapraszamy do lektury. mamy nadzieję, że będzie ona wciągająca!

W kwietniowym wydaniu:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Nie mam urody amanta, natomiast lubię kobiety. Rozmowa z Piotrem Gąsowskim, aktorem, artystą kabaretowym, prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. – Uparty jak baran, zamiast obejść przeszkodę chcę ją wywalić, często słomiany zapał, ale dobry człowiek.
– str. 16

– Ireneusz Krosny mową ciała zachwycił pilską publiczność. W pilskim RCK wystąpił jedyny w swoim rodzaju, jeden z najlepszych mimów na świecie.
– str. 8

– Jak zabić sportowy talent swojego dziecka?
– str. 14

– Polonia Piła to nie chłopiec do bicia! Dotychczasowa postawa pilskich żużlowców nawet największemu malkontentowi powinna dawać sporą satysfakcję.
– str. 28

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!

W kwietniowej Reakcji obraz jednego z pilskich parkingów. na którym gromadzi się olbrzymia ilość samochodów, a wygląda owo miejsce postojowe niczym tzw. „dziki” parking Szczegóły w REAKCJI. Polecamy!

– Pod Lupą – Jest takie powiedzenie, znane chyba wszystkim: Obyś żył w ciekawych czasach. Właśnie kanwą moich wynurzeń w tej edycji jest to powiedzenie. A zatytułowałem kwietniową rubrykę: Paradoks, mistyfikacja… i diabli wiedzą co jeszcze! Chcecie dowiedzieć się o co chodzi? Zatem zapraszam do lektury.

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *