Ukazał się lipcowy numer Tętna Regionu!

zapowiedz_lipcowego_numeru

No i mamy wakacje, pełnię lata, słoneczne, wręcz upalne dni (choć nie jest ich zbyt dużo) no i deszczową pogodę. Można by rzec przewrotnie: w lipcu jak… w garncu. Ale cóż – c’est la vie! Właśnie aby uniknąć letniej chandry sięgnijcie Państwo po lipcowe wydanie Tętna Regionu, a tam znajdziecie bez wątpienia coś dla siebie, może nie będzie to remedium na wszystkie troski, ale na część z nich z pewnością! Zatem zapraszamy do lektury!

W lipcowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Moją książkę docenili nawet w kolebce judo – Rozmowa z Ryszardem Ziniawą, legendarnym zawodnikiem i genialnym trenerem judo. „Wywalczył 11 tytułów Mistrza Polski. Od tego czasu podopieczni zwracają się do niego „Mistrzu”. Wychował wielu mistrzów – olimpijskich, świata i Europy”
 – str. 16

– Nowe miejsce rekreacyjne w centrum Piły – Od 26 czerwca mieszkańcy Piły mają do dyspozycji nowe miejsce na wypoczynek wśród zieleni, przy tryskającej fontannie.
– str. 6

Jest szansa na przejęcie pilskiego lotniska – Urząd Miasta jest na dobrej drodze do przejęcia terenów byłego lotniska wojskowego w Pile, po tym jak powiat pilski zrzekł się darowizny od Agencji Mienia Wojskowego..
– str. 6

Polonia gromi na wyjeździe, rekord toru Śwista! – Polonia Piła rozgromiła na wyjeździe Kolejarza Rawicz 59:31.
– str. 28

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
Lipcową REAKCJĘ poświęcimy pilskim ścieżkom rowerowym, których przybywa, ale co do których niektórzy cykliści mają pewne uwagi. Czy jest to szukanie przysłowiowej dziury w całym, wiecznie niezadowolonych malkontentów? Po przeczytaniu udzielcie sobie sami odpowiedzi, Drodzy Czytelnicy!

– Pod Lupą – W lipcowej edycji pod ów przyrząd optyczny wziąłem POZORANTA. Co z tego wynikło? Chcecie się dowiedzieć? Koniecznie przeczytajcie!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad

– lawinę konkursów z gradem cennych nagród

– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *