Ukazał się lipcowy numer Tętna Regionu!

Jest już dostępny lipcowy, wakacyjno-letni numer Tętna Regionu. Jak zwykle na stronicach tego wydania aż kipi od interesujących artykułów, ciekawej publicystyki, wywiadów, konkursów, etc. Słowem, jest w nim dla każdego coś wartościowego. Drodzy moi, sięgajcie zatem po to słoneczne wydanie, a nie pożałujecie. Życzymy frapującej i miłej lektury.

W lipcowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

Waleczna i urodziwa, czyli Kasia Lubońska zwycięża! Rozmowa z Katarzyną Lubońską, zawodniczką GŁD Team Piła, która odniosła swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo podczas Gali transmitowanej „na żywo” przez Polsat Sport – str. 16, 17.

Żużlowiec, który wkłada w speedway całe serce – W ubiegłym roku Witalij Biełousow był juniorem, który osiągnął wiele sukcesów, a dziś zdobywa sporo punktów jako senior dla Victorii Piła i Mega Łada Togliati. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o tym walecznym zawodniku! – str. 28.

Prezydent Piły pracował w firmie Pellas X. Piotr Głowski, prezydent Piły, po raz kolejny zamienił swoje biurko w Urzędzie Miasta na halę produkcyjną… – str. 13.

Styl życia – Dodatek, z którego dowiesz się jak żyć stylowo, zdrowo i modnie … str. 11, 12.

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W lipcowej Reakcji zajmujemy się dwoma pilskimi parkingami: na jednym parkują zmotoryzowani nie ci co powinni, natomiast na drugim nie parkują wcale lub w znikomej ilości, bo jest płatny. Natomiast szukają miejsc postojowych gdzie się da!

Pod Lupą – Lipcowe rozważania zatytułowałem „Nie zaglądaj w garnki… cudze!”. Celem mojej lupy stała się tzw. „afera taśmowa”, a na jej kanwie próbuję dowieść, że podsłuchiwanie, podglądanie, a zatem pozbawianie nas prywatności powinno być ograniczone do minimum. Co ja prawię, zredukowane do ZERA!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

ZOBACZ OKŁADKĘ!