Ukazał się listopadowy numer Tętna Regionu!

Drodzy Czytelnicy, możecie już śmiało kierować się do stałych punktów w celu „złowienia” najświeższego numeru Tętna Regionu. W tym wydaniu znajdziecie wiele informacji dot. zbliżających się wyborów, w których trzeba koniecznie wziąć udział, żeby mieć legitymację do czteroletniego narzekania bądź zadowolenia i chwalenia wybranej władzy! Innego sposobu nie ma! Oczywiście w listopadowej edycji nie zabraknie wielu innych publikacji, które zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. A więc zapraszamy do zajmującej lektury!
W listopadowej edycji:

Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości Pilskiego Ratusza,
kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
zajmująca publicystyka,

Być radnym to znaczy służyć Ludziom – Rozmowa z Katarzyną i Henrykiem Stokłosą, kandydatami do Rady Powiatu. – str. 2.

Henryk Stokłosa zainicjował zabudowę pilskiej SSE! – 18 października odbyła się uroczystość podpisania i wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Wytwórni Pasz i Premiksów w Pilskiej Podstrefie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. – str. 41.

– Już niezapomniani działacze dawnej Solidarności udekorowani medalami – Podniosła atmosfera, wspomnienia, gwar rozmów, a także łzy wzruszenia charakteryzowały piątkowe (24 października 2014 r.) spotkanie w siedzibie pilskiej Solidarności, przy ul 11 Listopada 40, którego kanwą było wręczenie medali 30-lecia „Regionu Wielkopolska NSZZ Solidarność” -str. 18
Halloween w pilskim Aquaparku – 25 października w pilskim Aquaparku nie było tak strasznie jak mogło się zapowiadać, ale było współzawodnictwo sportowe w zawodach pływackich dla mieszkańców Piły i okolic. – str. 16.

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W listopadowej Reakcji podejmujemy temat, zaczerpnięty z listu jednego z naszych Czytelników, a dot. niebezpiecznych rond w Pile. Niebezpiecznych, bo porośniętych słoniową, wysoką i gęsta trawą, która bardzo mocno ogranicza widoczność. Kierowcy wjeżdżając, szczególnie o zmroku na owe ronda muszą mieć się na baczności, czy czasem zza sawannowych traw nie „wyskoczy” jakiś pojazd.

Pod Lupą – W obliczu zbliżających się wyborów staram się zachęcić do głosowania oraz uświadomić, co daje nam w nich udział, a co zabiera absencja. Zatytułowałem mój publicystyczny apel song: „Decyduj! Nie narzekaj, nie kwękaj… wrzuć swą przyszłość do urny!!!”.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

okladka