Ukazał się lutowy numer Tętna Regionu!

tr_zapowiedz

Lutowa edycja jest przy okazji jubileuszowym wydaniem Państwa gazety. Właśnie 9 lat temu, dokładnie 7 lutego, ukazał się pierwszy numer Tętna Regionu. Jednak w myśl słów „trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe”, nie skupiamy się na jubileuszu, lecz zakasawszy rękawy robimy to, co do nas należy. Zatem w tym wydaniu, jak zwykle, każdy znajdzie coś wartościowego i interesującego. Zapraszamy do satysfakcjonującej lektury.

W lutowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

Bjarne Pedersen zawodnikiem pilskiej Polonii. W Pubie Classic, w obecności kibiców kontrakt na starty w sezonie 2016 podpisał Bjarne Pedersen, wielokrotny medalista indywidualnych mistrzostw Danii i były uczestnik cyklu Grand Prix.
str. 21

– Myślę, że w tym sezonie pokażę, na co mnie stać! Rozmowa z Arkadiuszem Pawlakiem, zdolnym juniorem pilskiej Polonii. – Odliczam dni do rozpoczęcia sezonu, nie mogę doczekać się pierwszego treningu…
str. 20

Pilskie TBS doceniane nie tylko w regionie. TBS z Grodu Staszica doceniane jest nie tylko lokalnie ale także ponadregionalnie.
str. 13

Wypadek na pilskim lotnisku. Poszkodowany został kierowca jednego z pojazdów oraz przebywająca na poboczu kobieta z dwójką dzieci.
str. 15

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W lutowej Reakcji wyjątkowo nie ganimy, lecz chwalimy, a konkretnie chwalą czytelnicy z Osiedla Górne w Pile. No dobrze, uchylę bardziej rąbek tajemnicy. Komplementowany jest dyrektor pilskiego WORD-u. Za co? Kto chce się dowiedzieć, musi koniecznie zajrzeć do naszej interwencyjnej rubryki. Polecamy

– Pod Lupą – Pod lutowe szkło powiększające wziąłem tym razem BŁĘDY. Próbuję odpowiedzieć na pytanie czy błędy… są grzechem? Oczywiście również wypisałem wykaz błędów tych drobniejszych, ale także tych wielkokalibrowych. Co z tego wynikło? Odpowiedź zawarta jest w mojej autorskiej rubryce. Zapraszam do lektury!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *