Ukazał się lutowy numer Tętna Regionu!

Zimy jak nie było, tak nie ma! Oczywiście zimy tej z prawdziwego zdarzenia – z białym trenem i sporym mrozem. Ale cóż począć, zmiany zauważalne są nawet w klimacie. Właśnie nie bacząc na ten anty zimowy anturaż, jak co miesiąc ukazał się kolejny numer Waszej Gazety! Utartym zwyczajem szukajcie, P.T. Czytelnicy, lutowego wydania w stałych i nowych punktach dystrybucyjnych! Kto sięgnie do tego wydania, z całą pewnością się nie zawiedzie. Życzymy przyjemnej lektury!

W lutowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

UWAGA!!!
Po raz pierwszy specjalna strona Gminy Ujście!!!

Rekomendujemy:

Dobra znajomość rosyjskiego pozwoliła mi zbudować mowę Solejukowej – Rozmowa z Katarzyną Żak, aktorką znaną m.in. z seriali „Miodowe Lata” oraz „Ranczo” – „W teatrze zawsze szukam takich ról, żebym musiała się zmienić i mogła pokazać publiczności, że mam do siebie dystans”. – str. 16.

Trwa rewitalizacja centrum – pojawi się dużo zieleni – Plac Konstytucji 3 Maja, odcinek ul. 11 Listopada oraz 14 Lutego staną się ważnym miejscem wypoczynkowym i rekreacyjnym w centrum Piły. – str. 6.

Porachowano bezdomnych w Pile – W nocy z 21 na 22 stycznia br. odbyło się ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych. – str. 27.

Victoria Piła skompletowała skład – Pilski klub żużlowy skompletował już skład seniorski, ale do zespołu dołączy jeszcze co najmniej jeden junior. – str. 28.

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W styczniowej Reakcji poruszyliśmy problem „kipiącej” altanki śmietnikowej, zlokalizowanej przy jednym z bloków mieszczących się przy ul. Kadetów w Pile. A w tym numerze obszerna, myślę że nader wyczerpująca odpowiedź Zygmunta Jasieckiego, przewodniczącego Zarządu Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi.

Pod Lupą – Tym razem zająłem się rzetelnością ogólnie, a szczególnie tej dziennikarskiej. Czy żurnalista, pracownik szeroko pojętych mediów powinien charakteryzować się ową cechą?! Myślę, że odpowiedź jest oczywista, ale czy rzeczywiście nie ma od reguły (posiadania tej cechy) niezbyt chlubnych wyjątków??? Zapraszam do lektury!!!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

okladka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *