Ukazał się majowy numer Tętna Regionu!

ukazal_sie_majowy

Oddajemy do rąk Państwa już 101. wydanie Waszej gazety. Tradycyjnie na stronicach tego numeru, podobnie jak wszystkich poprzednich, każdy bez względu na wiek i status społeczny – słowem, proweniencję – znajdzie coś odpowiedniego i interesującego dla Siebie. Więc warto sięgnąć po Wasz miesięcznik – dostępny w stałych i kolejnych punktach dystrybucyjnych. Życzymy satysfakcjonującej lektury!

W majowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– W każdej roli staram się grać kogoś innego, wyglądać inaczej – Rozmowa z Arturem Barcisiem, aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym, dubbingowym oraz reżyserem.Dostałem od zaprzyjaźnionej rzeźbiarki z Trzcianki, pani Beaty Łukaszewicz, wyrzeźbiony portret Czerepacha na fotelu. Coś fantastycznego.
– str. 16

– Mamy nowego mistrza Piły juniorów w szachach – Marcel Butyrowski po raz pierwszy zwyciężył w turnieju szachowym juniorów o mistrzostwo Piły.
– str. 21

Katarzyna Polachowska Mistrzem Ortografii Ziemi Pilskiej.
– str. 21

Żużlowe święto w Pile – mecz Polska vs Wojownicy Mistrza – 3 czerwca w Pile reprezentacja Polski pod wodzą Marka Cieślaka, zmierzy się z Wojownikami Mistrza – Hansa Nielsena.
– str. 28

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W majowej rubryce interwencyjnej dotknęliśmy tematu może niezbyt spektakularnego, ale jednak ważnego dla każdego z pilan. Kwestia dotyczy – mówiąc eufemistycznie – niedoboru ulicznych koszy na śmieci w Grodzie Staszica. Szczegóły w REAKCJI!

– Pod Lupą – Pod ów charakterystyczny dla detektywa przyrząd optyczny wziąłem w tym wydaniu PASOŻYTA. I wcale nie chodzi o organizm żerujący na ciele lub we wnętrzu homo sapiens, lecz o homo sapiens pasożytującym na homo sapiens. Jak chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie „Pod Lupę”.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *