Ukazał się marcowy numer Tętna Regionu!

Nad Kaczorami kilkanaście dni temu słychać było klangor, ba, na tle nieba ukazały się nadlatujące żurawie. W okolicach Wałcza zauważono pierwszego bociana. A to wszystko zdaje się potwierdzać, że lada moment swoje panowanie rozpocznie wiosna. Biorąc owe znaki pod uwagę, zachęcamy do zagłębienia się (w wiosennym nastroju) w lekturę marcowego wydania Waszej gazety, która jest już dostępna w stałych i nowych punktach dystrybucyjnych! Naprawdę warto to uczynić! Życzymy przyjemnej lektury!
A już teraz zapraszamy do lektury następnego numeru, który ukaże się 1 kwietnia. I będzie to wydanie specjalne, świąteczne, ale przede wszystkim jubileuszowe, bowiem Wasze Tętno Regionu istnieje już ponad 8 lat, a numer kwietniowy będzie 100-nym numerem!!!
W marcowej edycji:
– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,
Rekomendujemy:
– Kobiety, które pokochały żużel – Nazywane przez wielu piękną stroną czarnego sportu – podprowadzające i hostessy są nieodłącznym obrazkiem, towarzyszącym nam podczas oglądania zawodów żużlowych. Ilona, Marta, Kinga, Marcelina, Sandra, Patrycja – są ozdobą każdego żużlowego widowiska w Pile. – str. 16.
 Zabawa trwała do białego rana – W ostatnią sobotę karnawału w pilskim hotelu Gromada odbył się szósty Bal Okręgu Poznańskiego i Pilskiego Bractwa Kurkowego „Tarcza”. – str. 17.
Zakończył się proces psiego sadysty – publikacja wyroku 12 marca – Oskarżyciel posiłkowy oraz była konkubina 36-letniego sadysty żądają dla niego kary 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. – str. 23.
Wyjątkowy rezerwat przyrody – „Nietoperze w Starym Browarze” to rezerwat przyrody, który powstał w celu zachowania miejsca zimowania nietoperzy. – str. 9.
– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W marcowej Reakcji zająłem się przedwiosennymi, a właściwie całorocznymi porządkami na drogach (jezdniach). Jedna z firm porządkowych wysłała na pilskie jezdnie „szczotkowozy” i nie ma w tym nic dziwnego. Jest jednak jedno „małe” ALE!!! Jakie to ALE? Odpowiedź na to pytanie uzyskacie Drodzy Czytelnicy w treści Reakcji.
 Pod Lupą – Tym razem pod ów przyrząd optyczny (lupę) wziąłem LOJALNOŚĆ! Co oznacza owo pojęcie, jak jest rozumiane i przestrzegane? A także czy lojalność lojalności równa? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj „pod Lupę”!
GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!
CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

okladka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *