Ukazał się marcowy, Wielkanocny numer Tętna Regionu!

zapowiedz_marcowego_numeru

Marcowe wydanie Waszej gazety jest edycją szczególną, bowiem oprócz wyczuwalnego powiewu wiosny, ewokuje klimat jednych z najwspanialszych Świąt – WIELKANOCY. Zatem oprócz stałych rubryk i wielu nowych frapujących materiałów – dla każdego, bez względu na wiek i proweniencję – będzie zatrzęsienie życzeń i serdeczności. Warto sięgnąć po ten wiosenno-wielkanocny numer. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do, mamy nadzieję, wciągającej lektury!

W marcowym, Wielkanocnym wydaniu:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Cały czas czułem, że jestem nadal zawodnikiem Polonii. Rozmowa z Patrykiem Dolnym, zawodnikiem pilskiej Polonii. – W tym roku też poprzeczkę stawiam wysoko i będę zadowolony, jak znajdę się w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników pierwszej ligi.
 – str. 31

– Niedopuszczalna jest sytuacja wielowładzy na terenie Piły. Rozmowa Piotrem Głowskim, prezydentem miasta Piły, o tym co było, jest i ma być… – str. 14

– Kaczory – gmina przyciągająca jak magnes! …jedną z najprężniej funkcjonujących i dynamicznie się rozwijających jest Gmina Kaczory. – str. 20 i 21  

– Zakład Tapicerski (z) HIT-em str. 13

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W marcowej Reakcji powracamy na tradycyjne tory, czyli (niestety) apiać poruszymy kwestię, która nie może być określona mianem pozytywnej, czy chlubnej. Ponownie pora na estetykę Grodu Staszica. O co tym razem chodzi? Odpowiedź znajdziecie Państwo w rubryce REAKCJA. Rekomendujemy!

– Pod Lupą – Tym razem ów przyrząd optyczny, a może także detektywistyczny skierowałem na szeroko pojętego urzędnika (a może urzędasa?). Zatytułowałem mój pisarski twór Urzędnik, czy urzędas? W niezwykle skondensowany sposób starałem się przedstawić postawy owych funkcjonariuszy publicznych, poczynając od tych średnio szczeblowych do tych usadowionych na najwyższych szczeblach. Myślę, że warto zagłębić się w moje przemyślenia przelane na papier. Polecam i zapraszam do przeczytania!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *