Ukazał się październikowy numer Tętna Regionu!

Już w stałych punktach i wielu więcej miejscach jest dostępny pierwszy jesienny numer Tętna Regionu. Jak zwykle każdy w nim znajdzie (na pewno) coś konkretnego dla siebie. Będziecie wiedzieli co było, co jest i co będzie. Nie zabraknie interesującej publicystyki, ciekawego wywiadu, konkursów etc. Zapraszamy do wciągającej lektury!

W październikowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

– Pamiętamy, że nie publiczność jest dla nas, lecz my dla publiczności – Rozmowa z Łukaszem Rybarskim, kluczową postacią Kabaretu pod Wyrwigroszem, aktorem, reżyserem, scenarzystą, producentem filmowym, posiadaczem licencji lotniczej PPL, instruktorem jazdy konnej. – str. 21.

– Podniebny spektakl na placu Staszica – Francuski Teatr Światła wystawił w Pile barokowe, podniebne widowisko na świeżym powietrzu, pt. Maudits Sonnants.. – str. 27.

Rekordowa XI Aukcja Dzieł Sztuki – Ponad 50 obrazów udało się wylicytować za przeszło 23 tys. zł w pilskim WTZ przy ul. Motylewskiej. – str. 28.

– Za nami I Memoriał Włodzimierza Winklera – str. 9.

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W październikowej Reakcji cytujemy treść listu naszego P.T. Czytelnika, która dotyczy braku informacji o objazdach podczas dwóch sportowych imprez rozgrywanych w tym samym czasie na Osiedlu Górnym w Pile. Szczegóły oczywiście w REAKCJI.

– Pod Lupą – Jako, że siedmiomilowymi krokami zbliżają się wybory samorządowe, lupę skierowałem właśnie na materię z nimi nierozłącznie związaną, sam tytuł powie Państwu o czym będzie mowa, a brzmi on: „Lepsze ich spełnianie… niż same obietnice”.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

pazdziernik