Ukazał się styczniowy numer Tętna Regionu!

styczen

Ukazał się styczniowy numer Tętna Regionu!

Nadal „rozpieszcza” nas wiosenno-jesienna aura, ale to już styczeń, pierwszy miesiąc Nowego Roku 2015. Miejmy nadzieję, że będzie on nie gorszy od minionych 365 dni, a daj Boże lepszy! To tyle dywagacji kalendarzowych, a teraz śpieszę donieść, że w stałych oraz nowych punktach dystrybucyjnych jest już do Waszej dyspozycji, Drodzy Czytelnicy, styczniowy numer Tętna. Życzymy satysfakcjonującej lektury!!!

W styczniowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

UWAGA!!!
Po raz pierwszy specjalna strona Gminy Wyrzysk!!!

Rekomendujemy:

– Chciałem zostać nauczycielem jak moi rodzice – Rozmowa z Cezarym Żakiem, znanym aktorem komediowym, a od pewnego czasu również reżyserem teatralnym, który m.in. uchyli rąbka tajemnicy związanej z dalszymi losami mieszkańców Wilkowyjów. – str. 16.

– Brązowy Medal Mistrzostw Świata dla Oliwii i Kacpra z Piły! – Młodzi tancerze ze Szkoły Tańca UKS „ISKRA” przy MDK w Pile w pięknym stylu wytańczyli brązowy medal, pokonując 56 par tanecznych z 30 krajów. – str. 28.

– Cieszę się, że ludzie kochają ten sport, kibicują i wspierają nas – Rozmowa z Witalijem Biełousowem, byłym już zawodnikiem Victorii Piła, jednym z najlepszych żużlowców II ligi. – str. 28.
– Najnowszy, uaktualniony Rozkład Jazdy MZK Piła – str. 13, 14, 19, 20.

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W styczniowej rubryce interwencyjnej, w kontekście obowiązującej od ponad roku ustawy „śmieciowej”, o kipiącym kontenerze na śmieci przy jednym z pilskich bloków. Sytuacja nie jest wyjątkowa, i jak pisze nasz Czytelnik zdarzała się „kilka” razy. Gdzie takie pojemniki (kontenery) stoją… i „kipią”? Zagłębienie się w REAKCJI zaspokoi Państwa ciekawość!

– Pod Lupą – Obiektem wziętym pod styczniową lupę jest WOLNOŚĆ SŁOWA. Gdzie i czy owa wolność rzeczywiście istnieje? Odpowiedź jest oczywista! A może nie tak bardzo?! Zachęcam do lektury moich podlupowych wynurzeń, analiz, i co najważniejsze wynikającej z nich puenty!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *