Ukazał się wrześniowy numer Tętna Regionu!

ukazal_sie_wrzesniowy

Ostatnie dni lata. Po upałach nie zostało ani śladu, chociaż jak powiadają synoptycy jeszcze nie warto rozstawać się z lekkim odzieniem. Na ten czas proponujemy kolejny, wrześniowy numer Tętna Regionu, który mamy nadzieję – graniczącą z pewnością – zrekompensuje Państwu zmienność i chimeryczność aury. W tym przedjesiennym, a jeszcze letnim wydaniu Waszej gazety, jak zwykle każdy – bez względu na wiek, upodobania czy zapatrywania – wypatrzy coś interesującego. Wierząc, że ta edycja Tętna obdarzy Was, Kochani, niejedną przyjemnością, zapraszamy do lektury!

We wrześniowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Od ósmej rundy czułem, że Marco Huck jest już mój! – Rozmowa z Krzysztofem Głowackim, wałczaninem, pięściarzem, zawodowym mistrzem świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej.
str. 16

– Kenijczyk nie dał szans rywalom. Kolejny rekord frekwencji – Pilski Półmaraton Philipsa ukończyło 3091 zawodników. To kolejny rekord frekwencji.
 str. 29

– Partie zaprezentowały kandydatów do parlamentu z okręgu pilskiego.  
str. 8 i 20

– Polonia zdeklasowała kolejnego rywala – Tym razem łupem pilskich polonistów padł lider rozgrywek, Wybrzeże Gdańsk, pokonane 54:36.
str. 28

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
Zazwyczaj adresatem uwag dostarczanych przez Czytelników są instytucje odpowiedzialne za występujące mankamenty. Tym razem jeden z naszych Czytelników pochylił się, i to bardzo nisko, nad wandalizmem, którego sprawcą jest tzw. szary obywatel. Nie bez kozery użyłem w „szarym obywatelu” małych liter, ba, powinienem napisać ten dwuwyraz literami mikroskopijnymi! Dlaczego? Przekonajcie się państwo sami, zaglądając do wrześniowej REAKCJI. Zatem zapraszamy do lektury!

– Pod Lupą – We wrześniowym odcinku, kontynuuje neologiczny serial. Tym razem owym słowotworem jest… TERGIWERSATOR. Któż kryje się pod tym zagadkowym pojęciem? Nie, nie… nie uchylę nawet rąbka tajemnicy. Zajrzyjcie „Pod Lupę”, a enigmatyczna mgła rozwieje się całkowicie. Kto ciekaw, niechaj koniecznie zanurzy się w lekturze!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *