Ukazał się wrześniowy numer Tętna Regionu!

Choć wakacje możemy określić li tylko w czasie przeszłym, pomimo to wrześniowy – pierwszy powakacyjny numer Tętna regionu kipi jeszcze kanikułowymi tematami. Jest starym zwyczajem dla każdego coś interesującego. Od stron tego wydania nikt nie odejdzie z kwitkiem. Są informacje, zapowiedzi, publicystyka, super wywiad, porady, konkursy itd., itp. etc. Zatem szukajcie nas w stałych i nowych punktach, jesteśmy wszędzie! Macie już to wydanie? Więc życzymy frapującej lektury.

okladka

We wrześniowej edycji:

– Tradycyjnie wiele informacji z Piły i regionu,
– w „Kalejdoskopie Pilskim” ogrom wiadomości Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka,

Spotkanie ze Stevenem Seagalem było mi sądzone – Rozmowa z Marcinem Velinovem, polskim mistrzem aikido, kaskaderem, producentem filmowym choreografem walk oraz twórcą społecznej kampanii „Krewniacy”, a przede wszystkim dublerem Stevena Seagala. – str. 20 i 21.
W Dziembówku słychać było tętent i rżenie koni – To już XIII Wielka Gala Jeździecka w Kaczorach w skokach przez przeszkody „DZIEMBÓWKO 2014” i XII Memoriał im. Szymona Usowicza.. – str. 21.

Rekordowy Półmaraton PHILIPS’a w Pile – Tegoroczny Półmaraton PHILIPS Piła ukończyła rekordowa liczba 2855 zawodników z 17 krajów! – str. 9.

Najnowszy Rozkład Jazdy MZK Piła – str. 27.

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
We wrześniowej Reakcji kanwą jest list naszej PT Czytelniczki, która widzi pozytywne przemiany piły, ale ma jedna rade dotyczącą… Czego? O tym przeczytasz już w REAKCJI.

Pod Lupą – Wrześniowe przemyślenia, które przelałem na papier, dotyczą wartości pracy, a w związku z tym, że jest ona (praca) tak cenna, o tym jak trzeba cenić przedsiębiorców, którzy dają tysiące miejsc tego bezcennego daru (pracy), zatem bez wątpienia o senatorze Henryku Stokłosie.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!