Urząd Skarbowy w Pile zaprasza podatników rozpoczynających działalność

Urzad_Skarbowy_zaprasza

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pile, zaprasza w dniu 5  listopada 2015 r. na godz. 10:00 do siedziby Urzędu Skarbowego w Pile, ul. Kossaka 106, sala nr 424 na IV piętrze, na spotkanie informacyjne dotyczące usługi asystenta podatnika, świadczonej przez tutejszy Urząd od 1 września 2015 r.

Asystent podatnika, to wyspecjalizowane stanowisko do indywidualnego wsparcia podatników (mikroprzedsiębiorców) rozpoczynających działalność gospodarczą, w zakresie niezbędnym do prawidłowego realizowania obowiązków wynikających z prawa podatkowego.

Aby skorzystać z indywidualnej opieki asystenta podatnika, wystarczy złożyć prosty wniosek do naczelnika urzędu skarbowego, a w ciągu trzech dni wyznaczona zostanie imiennie osoba w urzędzie, która będzie wspomagała przedsiębiorcę przez okres 18 miesięcy od rozpoczęcia działalności gospodarczej.

W tym czasie podatnik będzie miał zapewniony indywidualny dostęp do informacji podatkowej, uchroni się od ewentualnych błędów i omyłek wynikających z niewystarczającej znajomości prawa podatkowego, czy reguł i procedur stosowanych w administracji.

Obszary, w których można uzyskać wsparcie to przede wszystkim rozpoczęcie działalności gospodarczej, informacja podatkowa, rozliczenie podatku, uzyskiwanie zaświadczeń i inne.

Szczegółowe informacje pragniemy przekazać w ramach spotkania w Urzędzie.

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłosić na formularzu zgłoszeniowym (pobierz formularz *doc *pdf) do dnia 30 października 2015r.

Formularz zgłoszeniowy można przesłać e-mailem na adres anna.gruszczynska@wp.mofnet.gov.pl, lub  listem tradycyjnym na adres Urząd Skarbowy w Pile, ul. Kossaka 106, 64-920 Piła, lub dostarczyć osobiście do Centrum obsługi w Urzędzie Skarbowym w Pile (sala na parterze).

Dodatkowe informacje pod nr telefonu 67 35 26 021 lub 020 lub 128.

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *