Uzbrój się w nieziemski ubiór sportowy!
Coraz więcej osób prowadzi sportowy tryb życia, zdając sobie sprawę, iż sport i rekreacja to ZDROWIE. Co jest do tego potrzebne? Oczywiście wygodny, trwały i najlepiej dizajnerski ubiór. Właśnie wszystkie te atuty posiada ubiór oraz sprzęt amerykańskiej marki Under Armour. A gdzież można weń się zaopatrzyć? Tylko i wyłącznie w niedawno otwartym w pilskiej Galerii IBI, sklepie partnerskim tej wyjątkowej marki – MK Sport.
Twórcą Under Armour jest Kevin Plank, zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, którego sportowe doświadczenia doprowadziły do stworzenia t-shirtu idealnego. Stworzył on materiał, który nawet po długim czasie gry pozostaje suchy i lekki. Założeniem każdego produktu Under Armour jest uczynić sportowców, zarówno amatorów jak i zawodowców, ale także osoby prowadzące aktywny, sportowy tryb życia jeszcze lepszymi i zdrowszymi.
Nazwa Under Armour jest dość przekorna, bowiem „pod zbroją” przecież nie jest za wygodnie, ale właśnie ma ona przekonać, że produkty spod ich szyldu dają lekkość, satysfakcję i nadzwyczajny komfort. One są odwrotnością zbroi, kto ich raz zacznie używać, na zawsze zapomni o innych markach.
– Dlaczego zainteresowaliśmy się właśnie tą marką? Ze względu na prestiż, a także ponieważ jest to marka Premium wśród marek sportowych. Nie ma nic lepszego na rynku w tej kategorii. Jako, że dostępność nietuzinkowych produktów w Pile i regionie była żadna, zdecydowaliśmy się żeby propagować i udostępniać produkty Under Armour – wyjaśnia Katarzyna Ciesielska, właścicielka sklepu MK Sport. – Posiadamy sprzęt dla każdego sportowca, zarówno amatora jak i zawodowca. Od obuwia, przez skarpety, majtki, spodenki, bieliznę termiczną, koszulki, etc. Wszystko, co jest niezbędne dla sportowca oraz każdego prowadzącego aktywny styl życia. Jeżeli chodzi o ubiór, można u nas ubrać się od stóp do głów, czyli od butów po czapkę – dodaje pani Katarzyna.
– Jestem wiernym fanem tej marki już od kilku lat, dotychczas zaopatrywałem się w produkty Under Armour przez internet, a teraz wreszcie mogę dotknąć i przymierzyć to co zamierzam kupić – mówi pan Krystian, jeden z klientów napotkanych w sklepie MK Sport. – Nie kupię np. koszulki od innego producenta za nieco niższą cenę, ponieważ po dwóch praniach będzie do wyrzucenia. Proszę, chodzę w spodniach Under Armour już dwa lata, a wyglądają jak nowe. Trwałość, wygoda i nieprzeciętny design jest wielkim atutem produktów tej amerykańskiej marki – z pewnością w głosie przekonuje klient MK Sport.
Ambasadorem Marki Under Armour w Polsce jest Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski w siatkówce, mistrz świata i zwycięzca Ligi Światowej, nomen omen wychowanek pilskiego Jokera. Michał używa artykułów firmy Under Armour i niezwykle chwali sobie ich jakość, a przede wszystkim komfort, który zapewniają podczas treningów i codziennego użytkowania. Ten znakomity siatkarz zawsze WYBIERA NAJLEPSZE MARKI!
MK – Sport
Galeria IBI – Piła al. Powst. Wlkp. 162, BOX 27
Czynne: Pn. – sob. 10:00 – 20:00, w niedzielę 11:00 – 18:00
Marek Mostowski