VIII Bieg Tropem Wilczym w Pile. ZAPRASZAMY!

5 marca odbędzie się VIII edycja Biegu Tropem Wilczym w Pile. Impreza ma charakter patriotyczny i organizowana jest w okolicach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzimy 1 marca.

W naszym mieście bieg organizowany jest po raz ósmy i przez te kilka lat cieszy się sporym zainteresowanie mieszkańców regionu. W ostatnich edycjach średnio udział brało ponad 800 uczestników. Śmiało można uznać, że jest w czołówce cyklicznych sportowych wydarzeń regionu. Organizatorem całego wydarzenia jest Klub Sportowy Tropem Wilczym Piła.

Każdy uczestnik będzie miał do wyboru dystans 5 km lub 1963 metrów – ostatni dystans nie jest przypadkowy. W 1963 roku zginął w walce ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Ostatnie lata pokazały, że ten dystans jest w stanie pokonać naprawdę każdy. Na trasie biegu można było spotkać tych najmłodszych, dla których była to okazja na pierwszy medal w życiu oraz naszych aktywnych seniorów, którzy dzielnie przekroczyli linie mety. Na końcowej linii dla wszystkich uczestników będą czekać wyjątkowe medale i posiłek regeneracyjny, a każdy uczestnik przed biegiem otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie koszulkę z wizerunkiem Bohaterów, gadżety patriotyczne oraz numer startowy.

Po biegu organizatorzy przewidzieli loterie fantową, w której do wygrania będą specjalne nagrody od sponsorów całego wydarzenia.  Bieg ponownie odbędzie się nad Jeziorem Piaszczystym w Pile.

Na liście startowej jest już ponad 400 osób, a limit uczestników wynosi pół tysiąca osób. Zapisy online prowadzone są pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/7657/signup.html

Po więcej informacji zapraszamy na facebook organizatora – Bieg Tropem Wilczym w Pile.

Bieg Tropem Wilczym

2

8_bieg 8_bieg_02 8_bieg_03 8_bieg_04 8_bieg_05