VIVO! Piła otwarte!

vivo_otwarte

W związku z oficjalnym komunikatem rządu, dotyczącym wznowienia działalności centrów handlowych, od 4 maja w VIVO! Piła ponownie są czynne sklepy odzieżowe, obuwnicze, perfumerie, salony z prasą, sklepy z książkami, a także punkty usługowe. Przypominamy, że przestrzeń rekreacyjna i strefa restauracyjna nadal będą zamknięte do odwołania.

Wszystkich odwiedzający nasze centrum handlowe bardzo prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz przestrzeganie najważniejszych zasad bezpieczeństwa i higieny osobistej. Mowa tu o zachowaniu co najmniej dwumetrowego dystansu od innych klientów, zasłanianiu nosa oraz ust w miejscach publicznych, robieniu zakupów w rękawiczkach, a także zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego związanego z ograniczoną liczbą osób przebywających w sklepie – limit jednego klienta na 15 m kw. powierzchni sprzedażowej.

Równocześnie w obiekcie utrzymane zostaną wszelkie działania profilaktyczne oraz procedury bieżącej dezynfekcji najbardziej narażonych punktów, takich jak poręcze, klamki, balustrady czy przyciski wind. Ponadto zainstalowaliśmy dodatkowe dozowniki z płynem dezynfekującym w toaletach, umieściliśmy tu również infografiki przypominające o konieczności prawidłowego mycia rąk. Wszystko to w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, które są dla nas priorytetem.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco, dostosowując się do bardzo dynamicznej sytuacji i pojawiających się komunikatów.

Zaglądaj na stronę: https://vivo-shopping.com/pl/pila#close

Trzymając dystans, bądźmy razem. Do zobaczenia!

VIVO! PIŁA