VIVO! Piła wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

vivo_wspiera

31 stycznia, pod hasłem „Finał z głową”, startuje 29. odsłona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Największą ogólnopolską akcję prospołeczną wesprze także VIVO! Piła, podczas zbiórek prowadzonych w obiekcie, w najbliższą niedzielę. To jednak nie wszystko! W czasie charytatywnej aukcji online, którą przeprowadzi Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji, będzie można wylicytować zestawy rzeczowe, ufundowane przez pilskie centrum handlowe.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku efekty zbiórek, organizowanych w ramach przedsięwzięcia, są dowodem siły międzyludzkiej solidarności. Wśród zaangażowanych nie mogło zabraknąć też pilskiego VIVO!, które od początku swojej działalności chętnie wspiera akcję.

 – Zawsze z ogromną przyjemnością włączamy się we wszelkie przedsięwzięcia pomocowe. W tym roku połączyliśmy siły z naszym najemcą, marką Dekobal oraz z Regionalnym Centrum Kultury, aby wspólnie zagrać z WOŚP. Wierzymy, że działając razem uda nam się zebrać jeszcze większą kwotę na rzecz polskich szpitali – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

W pilskim centrum handlowym WOŚP można wesprzeć w dniu Finału, poprzez indywidualne datki do puszek kwestarskich, w które będą wyposażeni obecni na miejscu wolontariusze 396. sztabu z RCK w Pile. Cegiełkę na cel akcji chętni dorzucą również do skarbonki znajdującej na specjalnym stanowisku, zlokalizowanym przy strefie food court. W ramach podziękowania za każdą wpłatę wynoszącą powyżej 20 zł darczyńcy otrzymają tu symboliczne upominki w postaci: słodyczy, świeczek, balonów, zabawek czy kubków.

Co więcej, VIVO! Piła przekazało także 10 zestawów gadżetów na licytację online, organizowaną przez Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji. W skład pakietów wchodzą: kubek, miód, maskotka oraz karta podarunkowa o wartości 40zł.

– Ponownie, z radością, podjęliśmy wspólne działania z VIVO! i oczywiście mamy nadzieję, że efektami kolejnej udanej współpracy będą wymierne efekty w postaci rekordowej zbiórki dla WOŚP. Aby tak się stało, zachęcam wszystkich do wsparcia akcji w galerii, gdzie pojawią się nasi wolontariusze z 396. sztabu. Będzie można ich rozpoznać po identyfikatorach oraz puszkach kwestarskich. Gorąco zapraszam także do śledzenia i aktywnego udziału w naszej internetowej aukcji – mówi Stanisław Dąbek, Dyrektor RCK w Pile.

Transmisja z licytacji będzie dostępna na fanpage’u i kanale YouTube organizatora, a także w TV ASTA. Audycje na żywo startują 31 stycznia o godz. 15:00. Serdecznie zapraszamy!

VIVO! Piła