VIVO! Piła zaprasza na konkurs „Karty do złowienia” oraz Dzień Dziecka „Mali mistrzowie kuchni”

vivo_zaprasza_na_konkurs

Centrum handlowe VIVO! Piła przygotowało szereg wiosennych atrakcji dla odwiedzających, zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych. Do pierwszego czerwca każdy kto dokona zakupów w VIVO! za minimum 100 zł może „złowić” kartę prezentową o wartości od 50zł do 200zł. Natomiast specjalnie z okazji Dnia Dziecka, na wspólne gotowanie zaprasza Karol Labuda, finalista pierwszej edycji Master Chef Junior.

Co zrobić aby wygrać kartę prezentową VIVO!? Mechanizm tego wyjątkowego konkursu „Karty do złowienia” jest prosty. Wystarczy dokonać zakupów w centrum handlowym za minimum 100zł, w zamian za co otrzymuje się kupon konkursowy. Po jego weryfikacji i rejestracji kuponu w specjalnym standzie multimedialnym, uczestnik wsiada do łodzi, zainstalowanej w części restauracyjnej centrum, i z pomocą umieszczonej tam wędki stara się złapać jak najwięcej pływających na ekranie i odpowiednio punktowanych rybek. Nominały kart prezentowych przewidziane dla najlepszych „łowców” zaczynają się od 50 zł i sięgają 200 zł. Łączna wartość wszystkich kart, które można zdobyć w ramach konkursu sięga aż 25.000 zł.

Wyjątkowo zapowiada się także Dzień Dziecka w VIVO! Piła. Specjalnie z okazji tego święta, centrum handlowe odwiedzi Karol Labuda, finalista pierwszej edycji Master Chef Junior. Oprócz kulinarnego show Karola, zgromadzone dzieci będą miały okazję wypróbować swoich kulinarnych umiejętności, w ramach zaplanowanych warsztatów. Ponadto najmłodsi będą mogli wziąć udział w szeregu innych konkursów, w których do wygrania będą ciekawe nagrody i upominki.

„Co roku staramy się zaskoczyć najmłodszych czymś nowym. Tegoroczny Dzień Dziecka w VIVO! upłynie pod hasłem gotowania. Okazuje się, że talent w tej dziedzinie przejawia się bardzo wcześnie, stąd spodziewamy się kulinarnych majstersztyków w wykonaniu nie tylko naszego gościa z Master Chef Junior, ale także innych zgromadzonych dzieci”, podsumowała Magdalena Drzewiecka, Center Manager, VIVO! Piła. „Zachęcamy także do spróbowania swoich sił w łowieniu nagród. Oficjalnie jest to konkurs, ale tak naprawdę też świetnia zabawa, podczas której dzięki zręczności i odrobinie szczęścia można wygrać karty prezentowe VIVO!, które wdrożyliśmy niedawno w naszym centrum”, dodała.

Karty prezentowe VIVO!, to nowa inicjatywa centrum handlowego, wdrożona głównie z myślą o tych, którzy borykają się ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla swoich najbliższych. Karta jest honorowana we wszystkich sklepach VIVO!, a nabyć ją można w Biurze Podróży ITAKA oraz poprzez stronę www.vivopila.flex-e-card.pl .

P.W.