VIVO! Piła zaprasza na swoje 6. urodziny

vivo_zaprasza

Zgodnie z tradycją to goście przynoszą prezenty solenizantom – tym razem będzie jednak inaczej! Wielkimi krokami zbliżają się 6. urodziny VIVO! Piła. Na ich uczestników czekać będzie moc atrakcji, kreatywnych konkursów i wartościowych nagród. W programie przewidziano m.in. degustację wyśmienitego tortu muffinkowego oraz interaktywne pojedynki – do wygrania: telewizor, skuter, elektryczne deskorolki i wiele innych cennych upominków. W pilskim VIVO! nie zabraknie również możliwości wykonania pamiątkowych zdjęć w specjalnym instaroomie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 października.

Nadchodzące urodziny VIVO! Piła zapowiadają się intrygująco. Organizatorzy wydarzania zaplanowali dwa dni wypełnione rozrywką, rywalizacją o nagrody i… smakołykami, które dodatkowo umilą wspólne świętowanie. Dla wszystkich klientów, którzy w piątek, w godz. 10:00-21:00, lub sobotę, w godz. 10:00-16:00, zrobią zakupy za min. 150 zł przewidziano karty podarunkowe o wartości 40 zł. To oczywiście nie koniec niespodzianek! Ponieważ żadna impreza nie może obejść się bez pamiątkowych zdjęć – do dyspozycji gości obiektu pozostanie tematyczny instaroom. Autorzy najciekawszych zdjęć, wykonanych na miejscu i opublikowanych na Facebooku, będą konkurować o 200 zł na karcie podarunkowej VIVO! W ramach wydarzenia przewidziano także pulę nagród głównych – do zdobycia w urodzinowych pojedynkach. 16 października w interaktywnej grze w kółko i krzyżyk będzie można powalczyć o telewizor marki Phillips, elektryczną deskorolkę oraz prezenty od najemców. 17 października zadaniem uczestników będzie zliczenie ilości dekoracji na urodzinowym torcie. Do najbardziej spostrzegawczych trafią m.in.: skuter, elektryczna deskorolka oraz wiele innych wspaniałych upominków. W sobotę o godz. 18:00, w dniu wielkiego finału wydarzenia, odbędzie się wręczenie nagród oraz poczęstunek pysznymi muffinkami.

– Już po raz szósty będziemy mieli niebywałą przyjemność świętować wraz z naszymi gośćmi rocznicę otwarcia obiektu. Mamy gorącą nadzieję, że mimo szczególnych okoliczności, w jakich przyjdzie nam ją obchodzić, spędzimy razem wspaniały czas. Na przyszłość życzymy Państwu i sobie, abyśmy pozostali w doskonałych relacjach. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wizyty i wspólnego celebrowania zbliżającego się wydarzenia – zachęca Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

6. urodziny VIVO! Piła odbędą się w dniach 16-17 października. Przypominamy, że w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w obiekcie wszelkie aktywności będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Szczegóły dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila.

Serdecznie zapraszamy!

red