W karnawałowym nastroju

Z inicjatywy samorządu szkolnego słuchaczy Szkoły Policji w Pile wraz z jego przewodniczącą asp. Martą Michalak oraz podinsp. Wojciechem Thielem, słuchacze odwiedzili po raz pierwszy w tym roku zaprzyjaźnione Warsztaty Terapii Zajęciowej w Leżenicy. Przywieźli oni dla podopiecznych upominki, w tym maskotki oraz sprzęt sportowy, który będzie wykorzystywany podczas rehabilitacji i ćwiczeń ruchowych.

Jak zawsze, policjanci spotkali się z miłym przyjęciem i od razu zostali wciągnięci w wir zabawy. Tego dnia bowiem odbywał się bal karnawałowy. Podopieczni Warsztatów przebrani w wielobarwne stroje bawili się wspólnie z policjantami, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.

W przerwie funkcjonariusze zostali zaproszeni na poczęstunek oraz zwiedzili budynek placówki, zapoznali się z poszczególnymi pracowniami, a także specyfiką funkcjonowania tego typu placówki.

Później miały miejsce konkursowe prezentacje karnawałowych strojów, a policjanci zasiadający w jury wybrali trzy najciekawsze przebrania. Po konkursie, w którym wszyscy jego uczestnicy otrzymali maskotki, kontynuowano zabawę, która przyniosła tak wiele radości i na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Anna Fons

w_karnawalowym_nastroju10

w_karnawalowym_nastroju23 w_karnawalowym_nastroju22 w_karnawalowym_nastroju21 w_karnawalowym_nastroju20 w_karnawalowym_nastroju19 w_karnawalowym_nastroju18 w_karnawalowym_nastroju17 w_karnawalowym_nastroju16 w_karnawalowym_nastroju15 w_karnawalowym_nastroju14 w_karnawalowym_nastroju13 w_karnawalowym_nastroju12 w_karnawalowym_nastroju11

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *