W Pile ruszają Wakacyjne Soboty na dwóch kółkach | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  W Pile ruszają Wakacyjne Soboty na dwóch kółkach

  w_pile_ruszaja

  Już po raz osiemnasty, przez dziesięć wakacyjnych sobót, poczynając od najbliższej, 29 czerwca, znów aktualne stanie się hasło – ZAWSZE W SOBOTĘ!  ZAWSZE Z PLACU  ZWYCIĘSTWA! ZAWSZE O GODZINIE 14.00!

  To znaczy, że ruszają letnie  SOBOTY  NA  DWÓCH  KÓŁKACH, bezpłatna, otwarta dla każdego impreza rowerowa organizowana przez pilski Oddział PTTK.  Jak zawsze wsparcia cyklicznej imprezie udzielił Urząd Miasta Piły, wspomogli też inni sponsorzy, dzięki którym każdy uczestnik wycieczek, choćby brał udział tylko w jednej wyprawie, dostanie okolicznościowy dyplom, będzie mógł brać udział w losowaniu drobnych upominków a przede wszystkim będzie mógł poznawać okolice Piły.

  Trasy planowanych wycieczek znaleźć można na stronie pilskiego PTTK (pila.pttk.pl) a aktualne informacje na łamach Tygodnika Nowego oraz w audycjach radia ESKA.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich – starych i młodych, kobiety i mężczyzn, samotnych i rodzinnych – nie bójcie się; ruszcie razem z nami. Na pewno dacie radę!

  Jan Balcerzak