W poszukiwaniu zatrudnienia na targach pracy w Pile

Po raz drugi, 26 i 27 września, osoby poszukujące pracy, zarówno bezrobotne, jak i osoby które zamierzają zmienić ścieżkę kariery, młodzież, która jest na etapie dokonywania wyborów dot. przyszłej kariery, przybyli na Pilskie Subregionalne Targi Pracy, które odbyły się w Pilskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Podczas otwarcia imprezy odbyło się wręczenie statuetki Honorowego Hipolita i Godności „Lider Pracy Organicznej” Tomaszowi Bugajskiemu – Członkowi Zarządu Województwa Wielkopolskiego – za krzewienie pracy organicznej.

– Subregionalne Targi Pracy to odpowiedź na zapotrzebowanie pracodawców z regionu i platforma informacyjna dla tych, którzy poszukują pracy. Na tym dużym wydarzeniu mówiliśmy, jakie mamy problemy z rekrutacją, pomagaliśmy tym, którzy nie znaleźli do tej pory swojej ścieżki zatrudnienia. Zakończyliśmy również warsztaty „Smart City”, gdzie mówiliśmy o budowaniu inteligentnego systemu zarządzania miastem, regionem, który poprawi bezpieczeństwo i jakość życia – mówi zastępca prezydenta Piły, Beata Dudzińska.

Tegoroczne Subregionalne Targi Pracy cieszyły się sporym zainteresowaniem. Udział w targach pracy, w spotkaniach z pracodawcami organizowanych w szkołach, stanowią doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Podczas targów można było uzyskać wiele dodatkowych informacji o firmie, jej wymaganiach, procesie rekrutacji; była możliwość zadania pytań osobom, które rekrutują. Pracodawcy mieli możliwość zaprezentowania swoich ofert pracy i wymogów rekrutacyjnych oraz przedstawienie swojej polityki kadrowej.

(SE)

w_poszukiwaniu_zatrudnienia10

w_poszukiwaniu_zatrudnienia46 w_poszukiwaniu_zatrudnienia11 w_poszukiwaniu_zatrudnienia12 w_poszukiwaniu_zatrudnienia13 w_poszukiwaniu_zatrudnienia14 w_poszukiwaniu_zatrudnienia15 w_poszukiwaniu_zatrudnienia16 w_poszukiwaniu_zatrudnienia17 w_poszukiwaniu_zatrudnienia18 w_poszukiwaniu_zatrudnienia19 w_poszukiwaniu_zatrudnienia20 w_poszukiwaniu_zatrudnienia21 w_poszukiwaniu_zatrudnienia22 w_poszukiwaniu_zatrudnienia23 w_poszukiwaniu_zatrudnienia24 w_poszukiwaniu_zatrudnienia25 w_poszukiwaniu_zatrudnienia26 w_poszukiwaniu_zatrudnienia27 w_poszukiwaniu_zatrudnienia28 w_poszukiwaniu_zatrudnienia29 w_poszukiwaniu_zatrudnienia30 w_poszukiwaniu_zatrudnienia31 w_poszukiwaniu_zatrudnienia32 w_poszukiwaniu_zatrudnienia33 w_poszukiwaniu_zatrudnienia34 w_poszukiwaniu_zatrudnienia35 w_poszukiwaniu_zatrudnienia36 w_poszukiwaniu_zatrudnienia37 w_poszukiwaniu_zatrudnienia38 w_poszukiwaniu_zatrudnienia39 w_poszukiwaniu_zatrudnienia40 w_poszukiwaniu_zatrudnienia41 w_poszukiwaniu_zatrudnienia42 w_poszukiwaniu_zatrudnienia43 w_poszukiwaniu_zatrudnienia44 w_poszukiwaniu_zatrudnienia45