W Trzciance grali z Sercem podczas Bambinis Cup!

14 i 15 lutego br., rozpoczął się cykl charytatywnych turniejów w ramach akcji „Gramy z Sercem”. Akademia Piłkarska Bambinis przy współpracy ze stowarzyszeniem Gramy z Sercem zorganizowała IV Turniej piłki nożnej Bambinis Cup „Gramy z Sercem” o Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego, na który zjechali młodzi adepci z całej Polski.

W sumie do sportowych zmagań przystąpiło 55 zespołów reprezentujące m.in.: Stargard Szczeciński, Gniezno, Piłę, Nakło nad Notecią,  Krzyż, Czarnków, Chodzież, Kaczory. A to wszystko dla bohatera tegorocznej edycji, 5 letniego chłopca Julianka Gościnnego!

Z uwagi na tak dużą liczebność maluchów turniej odbywał się równocześnie aż w trzech miejscach. W niedzielę najmłodsze z dzieci, roczniki 2008 i 2009 o palmę pierwszeństwa w grupie i największą ilość zdobytych bramek rywalizowały w miejscowej Hali Sportowo-Widowiskowej, natomiast ich starsi koledzy, z roczników 2007 i 2006 – w salach sportowych Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2. Dzień wcześniej w sali Szkoły Podstawowej rywalizowały zespoły z roczników 2005, w Gimnazjum nr 2 drużyny z roczników 2004 a w hali sportowo- widowiskowej rocznik 2003.

Najważniejsze jednak, że przez cały czas panowała bardzo przyjemna, wesoła atmosfera, a młodzi zawodnicy nie tylko grali zgodnie z zasadami fair- play, ale i doskonale się przy tym wszystkim bawili.

Po kilkugodzinnych zmaganiach, wśród najmłodszej grupy wiekowej, czyli 6-latków zwyciężyły maluchy z Football Academy Piła I, wyprzedzając chłopców z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Chrobry Gniezno I. Spośród wszystkich siedmiolatków najlepsi okazali się mali piłkarze z Football Academy Mezar Nakło nad Notecią, zaraz za nimi uplasowali się zawodnicy z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Chrobry Gniezno i Football Academy Piła.
Akademię Bambinis rocznik 2008 i 2009 prowadził trener Przemysław Kasperczak natomiast rocznik 2007 trener Łukasz Broda.

Równie zacięte były mecze pomiędzy starszymi rocznikami. Tutaj pierwsze miejsce na podium wśród 8-latków zdobyli podopieczni Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Chrobry Gniezno, na drugim miejscu turniej ukończyły zawodnicy z drużyny Zjednoczeni Kaczory, a na miejscu trzecim Brazil Da Bola Stargard Szczeciński. Z kolei pierwsze i drugie miejsce wśród 9-letnich piłkarzy zajęli chłopcy z Brazil Da Bola Stargard Szczeciński, a miejsce trzecie gracze z Polonii Jastrowie.

W roczniku 2004 pierwsze miejsce zajęła drużyna Akademii Piłkarskiej Bambinis Trzcianka prowadzona przez Trenera Piotra Kazirodka oraz kierownika Leszka Witkowskiego. Po emocjonującym finale w rzutach karnych pokonali rówieśników z Football Academy Mezar Nakło, trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła.

W najstarszym roczniku 2003 pierwsze miejsce zajęła drużyna Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła wygrywając w finale z Football Academy Piła I, miejsce trzecie zajęła drużyna Noteci Czarnków, czwarte Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka. Dodatkową nagrodę ufundowaną przez Jacka Jastrzębskiego w konkursie żonglerki otrzymał Oliwier Dobosz z Akademii Piłkarskiej MOSiR Piła podbijając piłkę aż 273 razy!

Na zakończenie puchary  wszystkim nagrodzonym uroczyście wręczyli Organizatorzy z Akademii Piłkarskiej Bambinis Trzcianka oraz wolontariusze. Z ramienia Starostwa Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego nagrody wręczał Naczelnik Wydziału Oświaty Ryszard Jabłonowski.
Dodatkowo, każdy z uczestników turnieju otrzymał drobny upominek a w trakcie turnieju także ciepły posiłek oraz pączki, za które dziękujemy Marcinowi Natkaniec oraz Piekarni ELBA w Trzciance. 1Podziękowania należą się również Drużynie WOPR Anioły Trzcianka, którzy przez cały okres trwania turniejów czuwali nad bezpieczeństwem zawodników.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Kaletka – Dyrektorowi Gimnazjum nr 2, Panu Rafałowi Kwiatkowskiemu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Panu Jackowi Oświęcimskiemu Dyrektorowi Hali sportowo- widowiskowej za udostępnienie obiektów sportowych.
Podziękowania należą się również młodym mieszkańcom naszego miasta, bez pomocy których nie udałoby się stworzyć tak fantastycznego przedsięwzięcia. To właśnie do tych wszystkich wolontariuszy, sędziów zawodów oraz Trenerów Bambinis serdeczne podziękowania ze strony Wiesława Natkańca.

Wyniki:

Rocznik 2003
1 miejsce Akademia Piłkarska Mosir Piła
2 miejsce Football Academy Piła 1
3 miejsce Noteć Czarnków
4 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
5 miejsce GLKS Wysoka
6 miejsce Football Academy Piła 2

Rocznik 2004
1 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
2 miejsce Football Academy Mezar Nakło
3 miejsce MOSir Piła
4 miejsce Polonia Chodzież
5 miejsce Football Academy Piła II
6 miejsce UKS Soccerstars Pila
7 miejsce Football Academy Piła I
8 miejsce Radwan Lubasz

Rocznik 2005
1 miejsce Brazil Da Bola Stargard Szczeciński I
2 miejsce Brazil Da Bola Stargard Szczeciński II
3 miejsce Polonia Jastrowie
4 miejsce Football Academy Mezar Nakło
5 miejsce Radwan Lubasz
6 miejsce Polonia Chodzież
7 miejsce Football Academy Piła
8 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka

Rocznik 2006
1 miejsce Dziecięca Akademia Piłkarska Chrobry Gniezno
2 miejsce Zjednoczeni Kaczory
3 miejsce Brazil Da Bola Stargard Szczeciński
4 miejsce Football Academy Piła
5 miejsce MKS Łochowo
6 miejsce UKS Skra Wielkopolska
7 miejsce Drawa Krzyż
8 miejsce Noteć Czarnków
9 miejsce Radwan Lubasz II
10 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
11 miejsce Radwan Lubasz I

Rocznik 2007:
1 miejsce Football Academy Mezar Nakło nad Notecią
2 miejsce Dziecięca Akademia Piłkarska Chrobry Gniezno
3 miejsce Football Academy Piła
4 miejsce Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu Krajna Wyrzysk- Osiek
– Noteć Czarnków
– Zjednoczeni Kaczory
– Radwan Lubasz I
– Radwan Lubasz II
– Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka I
– Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka II
– GLKS Wysoka
– Pogoń Lębork

Rocznik 2008 oraz 2009
1 miejsce Football Academy Piła I
2 miejsce Dziecięca Akademia Piłkarska Chrobry Gniezno I
3 miejsce Football Academy Piła II
4 miejsce CHKS Polonia Chodzież II
5 miejsce CHKS Polonia Chodzież I
6 miejsce Football Academy Piła IV
7 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
8 miejsce Dziecięca Akademia Piłkarska Chrobry Gniezno II
9 miejsce Football Academy Piła III
10 miejsce Football Academy Piła V

Rocznik 2009 – Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka.

Wiesław Natkaniec

w_trzciance_grali_z_sercem10

 

w_trzciance_grali_z_sercem44 w_trzciance_grali_z_sercem11 w_trzciance_grali_z_sercem12 w_trzciance_grali_z_sercem13 w_trzciance_grali_z_sercem14 w_trzciance_grali_z_sercem15 w_trzciance_grali_z_sercem16 w_trzciance_grali_z_sercem17 w_trzciance_grali_z_sercem18 w_trzciance_grali_z_sercem19 w_trzciance_grali_z_sercem20 w_trzciance_grali_z_sercem21 w_trzciance_grali_z_sercem22 w_trzciance_grali_z_sercem23 w_trzciance_grali_z_sercem24 w_trzciance_grali_z_sercem25 w_trzciance_grali_z_sercem26 w_trzciance_grali_z_sercem27 w_trzciance_grali_z_sercem28 w_trzciance_grali_z_sercem29 w_trzciance_grali_z_sercem30 w_trzciance_grali_z_sercem31 w_trzciance_grali_z_sercem32 w_trzciance_grali_z_sercem33 w_trzciance_grali_z_sercem34 w_trzciance_grali_z_sercem35 w_trzciance_grali_z_sercem36 w_trzciance_grali_z_sercem37 w_trzciance_grali_z_sercem38 w_trzciance_grali_z_sercem39 w_trzciance_grali_z_sercem40 w_trzciance_grali_z_sercem41 w_trzciance_grali_z_sercem42 w_trzciance_grali_z_sercem43

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *