Wakacyjny Festiwal Atrakcji w Pasażu Tesco w Pile!

Wakacyjny_Festiwal_Atrakcji

Już w lipcu br. przy Pasażu Tesco w Pile odbędzie się Wakacyjny Festiwal Atrakcji – pierwsze z cyklu 6 wydarzeń organizowanych w Polsce. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie korzystać z aktywności przygotowanych dla nich w specjalnie zaaranżowanej strefie. W tym dniu Pasaż Tesco stanie się miejscem, w którym Klienci poczują klimat lata!

23 lipca na parkingu Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 w Pile zorganizowane zostaną liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Klienci zrelaksują się w letniej strefie przy dźwiękach dobrej muzyki, wezmą udział w grach i zabawach razem z animatorami oraz jadąc na rowerach przygotują orzeźwiający, owocowy koktajl. Wakacyjna strefa to również świetna alternatywa dla osób, które potrzebują chwili relaksu w czasie sobotnich zakupów! Dla nich również przewidziane są niespodzianki! Każdy, kto w godzinach od 11:00 do 17:00 zrobi zakupy w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Pasażu Tesco i przyjdzie do letniej strefy z paragonem, otrzyma wakacyjny gadżet. Otrzymać można między innymi: leżaki, kolorowe kubki na zimne napoje, czy izotermiczne worki na plecy. Im większa kwota na paragonie, tym bardziej atrakcyjny upominek!

Patronem medialnym Wakacyjnego Festiwalu Atrakcji jest portal Jastrząb Post. Zapraszamy do śledzenia relacji z letnich spotkań na www.jastrzabpost.pl

Szczegóły oraz regulamin akcji dostępny jest na stronie www.pasaztesco.pl

Inga Ryfka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *