Wałcz. Jubileusz Złotych Godów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wałcz. Jubileusz Złotych Godów

  28 września br. w Urzędzie Miasta Wałcz odbył się jubileusz Złotych Godów dwóch par Aliny i Tadeusza Jóźwiaków, Reginy i Jerzego Millerów. Medal, który otrzymali Czcigodni Jubilaci, jest jedynym wyróżnieniem, które można otrzymać wyłącznie we dwoje. To swoista nagroda za to, że małżonkowie wytrwali w miłości, że byli wierni złożonej 50 lat temu przysiędze.

  Słowa uznania pod adresem Dostojnych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodych małżeństw oraz aktu dekoracji dokonał Burmistrza Miasta Wałcz Maciej Żebrowski.

  Receptą na udany związek, jak podkreślali Jubilaci, jest po prostu miłość, wzajemne zrozumienie, kompromis i ciężka praca.

  Szanownym Jubilatom raz jeszcze składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

  Niech Państwa związek zawsze będzie inspiracją dla przyszłych małżonków.

  Serdecznie gratulujemy.

  UM Wałcz

  walcz_jubileusz_zlotych1_01

  walcz_jubileusz_zlotych1_13 walcz_jubileusz_zlotych1_02 walcz_jubileusz_zlotych1_03 walcz_jubileusz_zlotych1_04 walcz_jubileusz_zlotych1_05 walcz_jubileusz_zlotych1_06 walcz_jubileusz_zlotych1_07 walcz_jubileusz_zlotych1_08 walcz_jubileusz_zlotych1_09 walcz_jubileusz_zlotych1_10 walcz_jubileusz_zlotych1_11 walcz_jubileusz_zlotych1_12