Walczą o występ na Juwenaliach. W czwartek druga Bitwa Kapel!

Walcza_o_wystep_na_Juwenaliach

W czwartek, 14 maja, kolejni wykonawcy staną do walki o występ podczas tegorocznych Juwenaliów w Pile. W klubie Rockopolis odbędzie się drugi koncert w ramach Bitwy Kapel.

Organizowana przez Samorządy Studenckie pilskich uczelni Bitwa Kapel to szansa dla młodych zespołów na występ na głównej scenie Juwenaliów 2015 już 23 maja. Za nami już pierwsza Bitwa. 7. maja muzyczną rywalizację wygrał duet DJ`ów z Raciborza – Afro Mystic & Mr Chain.

W najbliższy czwartek poznamy kolejnych finalistów. 14 maja w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile wystąpią: Post, Sanity oraz Street City Vibration. O tym, który z wykonawców zakwalifikuje się do Finału Bitwy Kapel zadecydują wszyscy uczestnicy czwartkowej imprezy. Głosować może, bowiem każda obecna w klubie osoba. Koncert rozpocznie się o 19.00, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Dodatkowo na studentów z ważną legitymacją w Rockopolis czekać będą specjalne promocje.

A zwycięzców tegorocznej Bitwy Kapel poznamy po finałowym koncercie, który odbędzie się w klubie Rockopolis na kilka dni przed studenckim świętem, 21 maja.

Informacje o Bitwie Kapel znajdziecie też na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1031413773554019/  oraz na profilu klubu Rockopolis na Facebooku: https://www.facebook.com/RockopolisPL.

Zuzanna Kotlarek
Przewodnicząca Rady Samorządu Studentów
Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego UAM w Pile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *