Walentynki w VIVO! Piła

walentynki_w_vivo

14 lutego przypada święto zakochanych – tego dnia pary szczególnie okazują sobie uczucie i przywiązanie. W VIVO! Piła z myślą w wszystkich świętujących Walentynki przygotowano, w dniach 14-15.02, niecodzienny koncert muzyki, słodkie upominki i konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowy pobyt w SPA. Wydarzenie odbędzie w godz. 13:00 – 18:00.

Z okazji zbliżających się Walentynek, w dniach 14.02 i 15.02,  odbędzie się akcja „Zakochaj się w VIVO!” dedykowana dla zakochanych! Szczególny nastrój zapewni koncert fortepianowy i skrzypcowy grany na żywo w trakcie wydarzenia. W piątek, w godz. 13:00 – 18:00, w centrum handlowym stanie wyjątkowa ścianka do zdjęć, na tle której wszystkie chętne pary staną przed obiektywem fotografa, w zamian za co otrzymają słodki prezent walentynkowy.

Kolejny dzień zapowiada się równie ekscytująco. W sobotę wszystkie pary, które zrobią zakupy za minimum 150 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) będą mogły wziąć udział w walentynkowym konkursie. W godz. 13:00 – 18:00, wystarczy zgłosić się z paragonem i oszacować ilość serc w szklanym naczyniu. Spośród par, które wytypują prawidłową ilość serduszek, albo pomylą się w ilości o maksymalnie 3 sztuki, pod koniec wydarzenia zostaną wylosowane nagrody. Zwycięzcy pierwszego miejsca spędzą romantyczny weekend w SPA Poziomka w Kujankach, zdobywcy drugiej lokaty pójdą na kolację do restauracji Molino, a para, która zajmie trzecie miejsce otrzyma kartę podarunkową VIVO! o wartości 200 złotych.

To nie koniec konkursowych emocji! Na fanpage VIVO! Piła, będzie można wygrać bon na pierścionek zaręczynowy, voucher na kolację do Molino oraz kartę podarunkową VIVO! o wartości 200 złotych. Co trzeba zrobić by cieszyć się z nagród? Wystarczy pod postem konkursowym opisać swoje wymarzone zaręczyny. Wszyscy uczestnicy biorący udział w zabawie staną przed szansą wylosowania jednej z wyżej wymienionych nagród.

Serdecznie zapraszamy!

VIVO! Piła