Warsztaty dogoterapii w Pile

Warsztaty_dogoterapii

Już 26 września odbędzie się spotkanie dla miłośników czworonogów, które przeprowadzi Stowarzyszenie „DOGonić Radość”. Trenerzy opowiedzą o dogoterapii, zaprezentują metody pracy z psami-terapeutami oraz opowiedzą o działalności organizacji.

Stowarzyszenie „DOGonić Radość” zajmuje się terapią i edukacją z psami, a także pomaga potrzebującym zwierzętom poprzez zbiórki żywności i pieniędzy. Przedstawiciele organizacji będą obecni w piątek 26 września w godzinach 18:00-21:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 w Pile. Tego dnia odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z działalnością Stowarzyszenia, zobaczyć elementy ćwiczeń z psami oraz poznać tajniki dogoterapii.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Piły i objętego patronatem Prezydenta Miasta – Piotra Głowskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Dorotą Luber, pod adresem dorota@emotionsevents.pl

Alicja Mroczkowska