Warsztaty językowe dla małych i dużych mieszkańców Piły

warsztaty_jezykowe_dla_malych_i_duzych

Już 31 lipca br. językowa placówka edukacyjna Bumerang przeprowadzi bezpłatne mini-kursy językowe skierowane do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas zajęć mieszkańcy Piły poznają nowe angielskie zwroty i słówka, a także spędzą czas w miłej atmosferze.

„Bumerang” to pilska placówka edukacyjna uczącą języka angielskiego i niemieckiego – zarówno dzieci jak i dorosłych. Lektorzy będą czekać na wszystkich chętnych pilan w najbliższy czwartek 31 lipca 2014 r. w godzinach 12:00-18:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 w Pile. Dla mieszkańców Piły przygotowano tego dnia moc atrakcji – najmłodsi wezmą udział w językowych zabawach edukacyjnych, a dorośli będą mogli popracować nad swoją znajomością języków obcych.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Poznania i objętego patronatem Prezydenta Miasta – Piotra Głowskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

red