Weź udział w konkursie „Łączą nas drzewa”

Piszesz wiersze, opowiadania? Malujesz, rysujesz albo projektujesz? Weź udział w konkursie „Łączą nas drzewa”.  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych znajdujących się na terenie RDLP w Pile. Termin dostarczenia pracy do 26 kwietnia 2021 roku.

Drzewa od zawsze inspirowały ludzi, nie tylko tych o artystycznej duszy. To w cieniu lipy w majątku w Czarnolesie powstawały wiersze Jana Kochanowskiego. W pałacowym Parku w Warcinie, w cieniu ogromnych dębów plany inwazji snuł Otto von Bismarck. To pod jabłonką Einstein wpadł na teorię równoważności masy i energii e=mc2.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile ogłasza konkurs „Łączą nas drzewa”. Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu RDLP w Pile do stworzenia pocztówki lub utworu literackiego oraz przesłanie swego dzieła w terminie do 26 kwietnia 2021 r. do najbliższego nadleśnictwa (lista znajduje się na stronie RDLP w Pile)

Szczegóły dot. konkursu oraz regulamin znajdziesz tutaj : https://www.pila.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konkurs-lacza-nas-drzewa-

RDLP w Pile

wez_udzial1_01

wez_udzial1_02